Akıllı Telefon Mayıs 6, 2022 13:54

Infinix Note Serisi Gizemli Bir Telefon Sızdırıldı

Infinix Note serisi yeni bir telefon geliyor. Sıra dışı bir kamera dizaynına sahip olan akıllı telefonun çok sayıda görüntüsü sızdırıldı.
Infinix Note Serisi Gizemli Bir Telefon Sızdırıldı

Bütçe dostu akıllı telefon denince akla gelen markalardan biri de Infinix. Şirket geçen Infinix Note serisi yeni bir telefon duyurdu. Infinix Note 12 ismiyle çıkış yapan telefon ardından çok geçmeden şirket cephesinden bir duyuru daha gelecek. GSMArena tarafından sızdırılan yeni bir rapora göre Infinix’ten Note serisi yeni bir telefon geliyor. Öte yandan site gizemli bir kullanıcıdan gelen bazı fotoğrafları da yayınlamış durumda.

Sızdırılan görüntüler telefonun ön yüzünü göstermiyor. Telefon düz kenarlara sahip ve beyaz renkli bir arka yüzeye sahip.  Cihazın sol kenarında bir SIM yuvası var. Üst kenarında bir mikrofon ve bir hoparlör ızgarası dikkat çekiyor. Infinix Note serisi telefonun alt tarafında 3,5 mm kulaklık girişi, mikrofon, USB-C bağlantı noktası ve hoparlör ızgarası bulunuyor.

Arka bölümde üç kamera ve LED flaşın yer aldığı devasa bir kamera modülü dikkat çekiyor. Infinix Note 12 Pro ismiyle çıkış yapması beklenen telefonun ana kamerasında 108 megapiksellik bir sensör kullanılacak.

“12-24mm” baskısı bu kameralardan birinin ultra geniş açılı olacağını onaylıyor. Diğer üçüncü kamera hakkında ise herhangi bir bilgi verilmiyor. Hatırlamak gerekirse, geçen yıl piyasaya sürülen Infinix Zero X Pro modelinde 108 megapiksel Samsung ISOCELL H2 sensör yer aldı.

120 watt hızlı şarj desteğiyle gelmesi muhtemel telefona MediaTek’in Helio G96 işlemcisi güç verecek. Telefonun geri kalan özellikleri şu an için gizemini koruyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.