Google Pixel 7 Pro Şahane Tasarımı ile Karşınızda

Google’ın Ekim ayında tanıtacağı Google Pixel 7 Pro şimdiden görüntülendi. Çentiksiz ve dev kameralı telefon şahane olacak.

Teknoloji ve internet devi Google bu yıl şeytanın bacağını kırmayı başardı. Pixel 6 ailesi ile şimdiye kadar en çok satışı gerçekleştiren Google’dan bu yılın Ekim ayında Google Pixel 7 Pro modeli gelecek. Bugün ise telefonun tanıtımına daha aylar varken kılıf üreticisi sayesinde telefonun görüntüleri ortaya çıktı.

Yayınlanan görüntülere bakılırsa, Pixel 7 Pro, selefi gibi bir arka tasarıma sahip olacak. Telefon toplamda, henüz kamera özellikleri henüz bildirilmemiş üç görüntü sensörü ile gelecek.

Pixel 7 Pro’nun render’larında, bir alt ekran tasarımının kullanımı hakkında bir varsayımda bulunmamızı sağlayan görünmez bir ön kamera ile tasvir ediliyor. Ancak, Google Pixel 7 Pro’nun ekrana gömülü normal ön kamerayı alacağına dair söylentiler var.

Önceki söylentilere göre, Pixel 7 Pro, 120Hz yenileme hızına ve dahili parmak izi sensörüne sahip 6.7 inç QHD + AMOLED ekrana sahip olacak. İkinci nesil Google Tensor yonga seti ile gelecek olan bu telefon sunacağı yenilikler ile iPhone’u anavatanında avlamaya çalışacak.

Google Pixel 7 Pro

Google‘ın fiyat politikası açısından 999 dolar bandını Pro serisi ile zorlaması bekleniyor. Çip krizi ve küresel çaptaki üretim sorunlarından dolayı bu telefonun fiyatı 999 dolar bandını da aşabilir. Yazılım olarak kutusundan Android 13 ile çıkacak olan yeni seri, güvenlik konusunda da bir dizi yenilik sunacak gibi görünüyor.

Google’ın artık telefon sektöründe kendini kanıtlamaya başladığı açıkça ortada. Bakalım gelecek yıllarda bizleri neler karşılayacak?

Google Pixel Fold Yakında Bizlerle Birlikte Olabilir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu