Mobil Mayıs 5, 2022 10:23

OPPO Yeni Katlanabilir Telefon Modeli için Düğmeye Bastı! Fiyatı da Belli

Ülkemizin sevilen markası OPPO, yeni katlanabilir telefon modeli ile gündemde. Telefon flip tarzı olacak. Fiyatı da belli oldu. İşte detaylar.
OPPO Yeni Katlanabilir Telefon Modeli için Düğmeye Bastı! Fiyatı da Belli

Geçtiğimiz aylarda OPPO Find N modelini tanıtan şirket, sektörde büyük ilgi görmüştü ve şimdi yeni katlanabilir telefon modeli üzerinde çalışmaya başlamıştı. Ancak OPPO’nun bu yeni katlanabilir telefonun gerçekten çıkış yapıp yapmayacağı bilinmiyordu. Fakat son raporlar, telefonun varlığını doğruladı. Böylece telefonun fiyatı ve taşıyacağı işlemci belli oldu. Gelin detaylarına göz atalım.

OPPO’nun Yeni Katlanabilir Telefonu Flip Tarzıyla Çıkış Yapacak

Şu anda piyasada bu kapaklı(flip) katlanabilir telefonların öncüleri Galaxy Z Flip3 ve Huawei P50 Pocket olarak biliniyor. OPPO bu modellerin popülaritesinin arttığını fark edip yeni flip tarzı bir katlanabilir cihaz üzerinde çalışmaya başlamıştı ve bu telefon hakkında bilgiler zayıftı.

OPPO Find N

 

Ancak son raporlar, OPPO’nun yeni flip tarzı katlanabilir telefonunun Snapdragon 8 Gen 1 Plus yonga setinden güç alacağını ortaya koydu. Böylece OPPO’nun mevcut Find N katlanabilir cihazına daha güçlü bir alternatif gelecek. Akıllı telefonun ismi henüz belli değil ancak bazı görüşlerde bu modelin “Find N+” olarak isimlendirileceği yer alıyor.

Yakında tanıtılması beklenen bu katlanabilir modelin 6.999 yuan(kabaca 1.060$) değerinde bir fiyat etiketine sahip olacağı da aktarıldı. Böylece OPPO’nun bu yeni flip modelinde, Find N‘e göre maliyeti düşürüp daha uygun bir fiyat gamı hedeflediğini görüyoruz. Heyecanlandırıcı telefonun yeni gelişmeleri için takipte kalın.

 

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.