Akıllı Telefon Mayıs 4, 2022 10:23

AnTuTu Fiyat Performans Odaklı En İyi Telefonları Açıkladı

AnTuTu fiyat performans odaklı telefonları açıkladı. Listede pek çok fiyat kategorisinde en iyi modeller listeleniyor. Tüm bu telefonlara göz atalım.
AnTuTu Fiyat Performans Odaklı En İyi Telefonları Açıkladı

AnTuTu bu defa fiyat performans odaklı en iyi telefonlar listesini açıkladı. Her yeni ay ile birlikte AnTuTu farklı kategorilerde yeni listeler açıklıyor. Kısa süre önce Çin pazarına yönelik en güçlü Android telefonlar açıklandı. Bunun yanında en güçlü orta segment, en güçlü bütçe dostu amiral gemisi telefonlar ve en güçlü giriş seviyesi telefonların sıralandığı listeler de yayınlandı. AnTuTu bu defa bu saydığımız kategorilerde fiyat performans odaklı en iyi modelleri açıklıyor. Listeler telefonların fiyatlarına göre gruplandırılıyor. İlk olarak 302 $’a kadar fiyatlandırılan telefonların listesine göz atalım.

AnTuTu fiyat performans odaklı en iyi telefonlar

Geçen yılın amiral gemisi işlemcisi olan Qualcomm Snapdragon 888+ platformuna dayanan Motorola Edge S30 bu kategoride zirvede yer alıyor. İkinci sırada MediaTek Dimensity 1100 tabanlı Redmi Note 10 Pro ve üçüncü sırada Dimensity 1200 işlemcili Realme GT Neo2T yer alıyor.

2000’den 2999 yuan’a (303 $’dan 453 $’a) kadar belirlenen listenin zirvesinde realme GT yer alıyor. Nisan ayında piyasaya çıkan Realme GT Neo3 akıllı telefon ikinci sırada, iQOO Neo 6 modeli ise üçüncü sırada yer aldı.

3.000 ila 3.999 yuan (454 ila 605 $) kategorisinde, Realme GT2 Pro birinci, iQOO 9 ikinci ve Nubia Z40 Pro üçüncü sırada yer aldı.

4.000 ila 4.999 yuan (606 ila 756 $) kategorisinde, Xiaomi ekosisteminden yepyeni oyuncu amiral gemisi telefon olan Black Shark 5 Pro birinci, Nubia Red Magic 7 Pro ikinci ve iQOO 9 Pro üçüncü oldu.

Fiyatı 757 doların üzerinde olan en pahalı akıllı telefonlar arasında Oppo Find X5 Pro Dimensity Edition başı çekiyor. İkinci sırada Vivo X Note modelini, üçüncü sırada ise OPPO Find X5 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 1’li versiyonu yer alıyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.