Android Mayıs 3, 2022 12:48

Android 12 Güncellemesi İki Popüler realme Telefon için Geldi

Yeni Android 12 güncellemesi oldukça popüler olan iki realme telefon için yayınlandı. İşte güncellemeyi alan iki model karşınızda.
Android 12 Güncellemesi İki Popüler realme Telefon için Geldi

Android 12 güncellemesi yayınlanalı uzun zaman olmuştu ve çoğu yeni realme telefonlar bu güncellemeyi almıştı. Ancak Android’in bu yeni sürümü bazı realme telefonlara gelmemişti. Fakat şirket şimdi bu yeni güncellemenin iki popüler telefonu için geldiğini büyük bir heyecanlanla duyurdu. Gelin bu güncellemeyi alan realme telefonlara göz atalım.

realme 8 5G ve realme Narzo 30 5G için Android 12 Şöleni Başladı

Üst segment telefonları için Android 12 güncellemelerini büyük oranda tamamlayan realme’nin odağının şimdi orta sınıf ve bütçe telefonlara kaydığını görüyoruz. Şirketin son yaptığı duyuruda realme 8 5G ve realme Narzo 30 5G akıllı telefon modelleri için Android 12 sürümünün erken erişim güncellemesini duyurdu.

Erken Erişim programı, realme’nin “beta sürüm” olarak adlandırdığı bir güncelleme türüdür. Yukarıda belirttiğimiz telefonlar Android 12 üzerinde test edilecek. Testler ve optimizasyonlar tamamlandığında bu iki realme akıllı telefon için Android 12’nin kararlı sürümü gelecektir.

Android 12 realme

Erken erişim sürecine katılmak isteyen kullanıcıların realme’nin resmi sitesinden Early Access(erken erişim) bölümünde telefonlarını kaydettirmesi gerekiyor. Eğer bu iki akıllı telefona sahipseniz güncellemeye katılıp Android 12’nin son yeniliklerini tadabilirsiniz.

Güncellemeye kayıt olduktan sonra telefonunuzun Ayarlar kısmındaki Sistem güncellemeleri bölümünden son güncelleme paketini indirebilirsiniz. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.