Akıllı Saat Nisan 29, 2022 18:51

Google Pixel Watch Fiyat Konusunda Sevindirecek

Teknoloji devinin akıllı saat modeli Google Pixel Watch için fiyat bilgileri ortaya çıktı. İşte bilinen tüm detaylar karşınızda.
Google Pixel Watch Fiyat Konusunda Sevindirecek

Teknoloji devinin en yeni akıllı saati Google Pixel Watch geçtiğimiz günlerde tasarımıyla ortaya çıkmıştı. Şimdi ise saat, fiyat detayları ile gündeme çıktı. Gelin yaklaşan saatin tüm detaylarına göz atalım.

Google Pixel Watch Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Teknoloji devi Google’ın ilk akıllı saati, bulunduğu segmentte Apple ve Samsung gibi üreticilerin Apple Watch ve Galaxy Watch serileri ile rekabet edecek. Yaklaşan akıllı saat, bilindiği üzere yuvarlak bir ekrana sahip olacak. Aktarılanlara göre saat, iki ölçü seçeneği ile gelecek.

Bunlardan birincisi 40mm kalınlığında olacak. Diğerinin ise daha büyük olacağı aktarıldı. Ayrıca değiştirilebilir kordon dört adet renk seçeneği de içerecek. Bunlardan siyah ve mavi olanı şimdiden onaylandı. Diğer iki rengin gümüş ve altın renkte olacağı bildirildi. Daha önceki bilgiler ise akıllı saatin Wear OS 3.1 üzerinde işlem yapacağını belirtmişti. Böylece akıllı saat, son işletim sistemi ile güncel bir kullanım deneyimi getirecek.

Akıllı saatin en çok merak edilen fiyat detayı ise ünlü bir sızıntıcı tarafından ortaya atıldı. Aktarılanlara göre Google Pixel Watch, 300 ve 400 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacak. Daha önceden akıllı saatin 500$ fiyat etiketi taşıyabileceği belirtilmişti ancak bu son gelişme ile fiyat konusunda bekleyenler daha mutlu oldu.

Apple Watch’un 399$ fiyat etiketi taşıdığını hatırlarsak Pixel Watch iyi bir alternatif olabilir. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.