Akıllı Saat Nisan 28, 2022 11:24

Pixel Watch Apple Watch’tan Bile Pahalı Olabilir

Google'ın akıllı saati Pixel Watch için kötü haberler gelmeye başladı. Bu saat Apple Watch'tan da pahalı olacak gibi görünüyor.
Pixel Watch Apple Watch’tan Bile Pahalı Olabilir

Pixel Watch akıllı saatlerinin fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra bugün de saatin fiyatı hakkında bilgiler geldi. Bu saatler görünüşe göre Apple’ın akıllı saati Apple Watch’tan daha pahalıya mal olacak. Örneğin, bir saat 300-400 dolarlık bir fiyatla satışa sunulabilir.

Bu, en yeni nesil Galaxy Watch ve Apple Watch dahil olmak üzere ünlü şirketlerin diğer üst düzey saatlerinin maliyeti ile hemen hemen aynı. Pixel akıllı telefonların da ucuz olmadığı düşünülürse bir Google saati için bu fiyat oldukça beklenebilir gibi görünüyor.

Ne yazık ki, kaynaklar, saatin piyasaya sürüldüğünde sınırlı sayıda bulunduğundan da bahsediyor. Bu da saatin ilk başta elde edilmesinin zor olabileceği anlamına geliyor.

Bir başka yeni söylenti, Pixel Watch Fit olduğu iddia edilen bir saatin piyasaya sürülmesi ve fiyatının 400 dolar olması. Belki de sporculara odaklanan Pixel Watch’ta bir değişiklik olacak. Bu zamana kadar en ergonomik akıllı saat olma unvanını eline alması beklenen Pixel Watch’un, önümüzdeki Mayıs ayında tanıtılacağını belirtelim.

Pixel Watch

Google ayrıca bu etkinlikte uygun fiyatlı telefonu Pixel 6A modelini de sergileyecek. Amerika ve belli başlı Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak olan bu cihazların Türkiye pazarını yine pas geçmesi bekleniyor. Android ülkesi olan Türkiye’ye Google’ın hala resmi olarak giriş yapmaması oldukça üzücü.

Google Pixel Watch Tekrardan Gündemde! Tasarım Müthiş

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.