Mobil Nisan 28, 2022 19:51

Gizemli OnePlus Telefonun Sertifikaları Ortaya Çıktı! Peki Özellikleri?

Son zamanların etkileyici markası OnePlus, gizemli telefon modeli ile gündemde. Telefonun gizemlerini ortaya çıkarıyoruz. İşte detaylar.
Gizemli OnePlus Telefonun Sertifikaları Ortaya Çıktı! Peki Özellikleri?

Mobil pazarın öncülerinden olan şirketin gizemli OnePlus telefon modeli Geekbench sertifikasından başarıyla geçti. Bu sayede akıllı telefonun birçok özelliği ortaya çıktı. Gelin yaklaşan gizemli cihazın tüm detaylarına göz atalım.

OnePlus CPH2381 Özellikleri

Bütçe sınıfında yer alması beklenen akıllı telefon, tek çekirdekli testlerde 690 puan aldı. Çok çekirdekli testlerde ise 1742 puan alarak bütçe sınıfta fiyat/performans özellikleri taşıyacağını kanıtladı. Gizemli OnePlus telefonun model numarasının CPH2381 olduğunu da hatırlatalım. Telefon, bu puanları Qualcomm’un fiyat/performans yonga seti Snapdragon 695 sayesinde elde etti. 8GB RAM kapasitesinin telefona eşlik edeceği de gözüktü.

Android 12 üzerinde işlem yapan akıllı telefon Geekbench’e ek olarak BIS ve Camera F5 sertifikalarından da onay aldı. Camera F5 sertifikası sayesinde telefon, optik bölümü hakkında ipuçları verdi. Baktığımızda f/1.8 diyafram açıklığına sahip 64 Megapiksel birincil kamera ile karşılaşıyoruz. Ayrıca önde 16 Megapiksel selfie lensi yer alıyor.

Gizemli OnePlus Telefon

Telefonun diğer detayları bilinmiyor ancak normalden yüksek hızlı şarj desteği ve büyük pil kapasitesini bu akıllı telefonda görebiliriz. Gizemli OnePlus telefonun ekranının 90Hz yenilemeli IPS panelden oluşabileceği tahminlerde yer alıyor.

Akıllı telefon yukarıda belirttiğimiz sertifikaları geçtiğine göre çıkışına oldukça yaklaşmış olmalıyız. Çünkü bu tür sertifikaları alan telefonlar 1 ay içerisinde tanıtılıyor. Gizemli telefonun ismi belli olduğunda sizlere aktaracağız. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.