Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 28, 2022 16:03

Disney+ Türkiye Avantajlı Pakette 4 Aylık Kullanım Ücretsiz Olacak!

Haziran ayında ülkemizde yayına başlayacak olan Disney+ Türkiye için avantajlı bir kampanya duyurdu. Kullanıcılar dört ay ücretsiz izleyecek.
Disney+ Türkiye Avantajlı Pakette 4 Aylık Kullanım Ücretsiz Olacak!

Disney’in çevrim içi içerik izleme hizmeti Disney+ Türkiye pazarına mart ayında giriş yaptığını resmi olarak açıkladı. 14 Haziran tarihi itibariyle ülkemizde yayın hayatına başlayacak olan platformdan kullanıcıları cezbedecek bir kampanya açıkladı. Tanışma paketi olarak açıklanan avantajlı kampanyada kullanıcılar 8 aylık ücret ödeyerek içerikle 12 ay boyunca izleyebilecek.

Disney+ Türkiye Avantajlı Paket Ne Sunuyor?

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, yayına başlayacağı günü heyecanla bekleyenlere özel bir tanışma paketi hazırladı. Yıllık 279,90 TL’lik özel tanışma paketinden yararlanarak yıllık üye olmak isteyenlere Disney+, 8 aylık fiyatıyla sunuluyor. Özel teklif fırsatını yakalamak isteyen izleyicilerin, 14 Haziran’dan önce kayıt olarak 26 Haziran 2022’ye kadar satın alma işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Üyeler böylece Disney+ keyfini 8 ay fiyatına 12 ay boyunca yaşayacaklar.

Türkiye’de 14 Haziran 2022’de yayına başlayacak olan Disney+, standart fiyatlandırmasını ise aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirledi.

Disney+’a üye olmak için; Disney+’ın tanışma paketinden yararlanarak kayıt olmak isteyenler öncelikle, bilgilerini kaydetmek için www.disneyplus.com adresini ziyaret edebilir, tüm koşullara ulaşabilirler. Bilgilerini kaydedenler için özel teklif, lansman günü olan 14 Haziran 2022’den itibaren e-posta adreslerine gönderilecek. Bu tanıtım teklifi, yalnızca lansman günü olan 14 Haziran 2022’den önce kayıt yaptıranlar için geçerli olacak.

Disney+ Türkiye Fiyatı Açıklandı! Netflix’in İşi Zorlaştı!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.