Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 27, 2022 10:50

Sennheiser Momentum True Wireless 3 Tanıtıldı! İşte Türkiye Fiyatı

Şirketin yeni Sennheiser Momentum True Wireless 3 kulakiçi kulaklık modeli nihayet tanıtıldı. İşte tüm detayları karşınızda.
Sennheiser Momentum True Wireless 3 Tanıtıldı! İşte Türkiye Fiyatı

Sennheiser Momentum True Wireless 3, şirketin piyasaya sürdüğü en yeni kulakiçi kablosuz kulaklıklar arasında yer alıyor. Oldukça profesyonel ve premium bir kullanım hissi veren kulaklıklar, yüksek kaliteli donanımlara sahip. Ayrıca kulaklık ülkemize de satışa sunulacak. Gelin tüm detaylara göz atalım.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 Özellikleri ve Fiyatı

Kulaklığın iç kısmından başlarsak karşımıza yüksek ses kalitesi sağlayan 7mm dinamik sürücüler çıkıyor. Yüksek performanslı bu sürücüler, aptXTM Adaptive kodek sistemi ile destekleniyor. Buna ek olarak TrueResponse dinamik dönüştürme sistemi ile birlikte bas ve tiz dengesi doğal düzeyde oluyor.

Kulaklığa özel olan mobil uygulama sayesinde ekolayzır gibi ince ayarları tek dokunuşlarla yapabiliyorsunuz. Bağlantı kısmında ise kulaklık Bluetooth 5.2 teknolojisine destek sağlıyor. Böylece kesintisiz bir aktarımı son Bluetooth teknolojisi sayesinde elde ediyorsunuz.

Sennheiser Momentum True Wireless 3

Pil kısmında ise kablosuz kulaklıklar kutusu olmadan 7 saat, kutusuyla birlikte 28 saat dinleme süresi sağlıyor. Sennheiser’ın bu son kulaklık modeli dört mikrofon sayesinde yüksek performanslı aktif gürültü engelleme(ANC) özelliğine sahip oluyor.

Şeffaflık gibi modları da kapsayan kablosuz kulaklık modeli, ülkemizde 4.599 TL fiyatı etiketi ile raflarda yer alacak. Bu fiyatın profesyonel amaçlı kullanıcılara hitap ettiğini düşünüyoruz. Ancak şirketin daha uygun kablosuz kulaklık modelleri ülkemizde satışta mevcut. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.