Akıllı Telefon Nisan 26, 2022 19:51

Redmi Note 12 Posteri Sızdırıldı! Heyecanlı Bekleyiş Başladı

Redmi Note 12 serisinin son olarak posteri sızdırıldı. Heyecanla beklenen telefon serisi hakkında hangi ipuçları veriliyor. Göz atalım...
Redmi Note 12 Posteri Sızdırıldı! Heyecanlı Bekleyiş Başladı

Yakın zamanda 22041216C ve 22041216UC model numaralarına sahip iki Redmi telefonu, Çin’deki TENAA sertifikasyon platformu tarafından onaylandı. O zamanlar bunların Redmi Note 12 serisine ait olabileceği tahmin ediliyordu. Yeni bir sızıntı bu iddiayı güçlendiriyor. İddiaya göre Redmi Note 12 serisinin posteri sızdırıldı.

Xiaomi geçen yıldan bu yana Redmi Note serisini yılda iki defa güncellemeye başladı. Birinci nesilde performansa, ikinci nesilde ise kullanıcı deneyiminin ön plana çıkarıldığı telefon serisinde gözler Redmi Note 12 serisinin neler sunacağında.  İki yılda iki defa güncellenen cihaz serisinde her bütçeye uygun modeller yer almakta. Kullanıcılar bu sayede ihtiyaçlarına göre uygun seçimi yapabiliyor.

Redmi Note 12 serisi iki model kısa süre önce Çin’de resmi makamlarca onaylandı. Redmi Note 11 serisine göre daha köşeli bir yapıya sahip olacağı bildirilen telefonlardan birinde 6.6 inç büyüklüğünde ekran  yer alacak. 5.000 mAh büyüklüğünde bir pille donatılacak bu modelde MediaTek serisi bir işlemci göreceğiz. Redmi Note 12 Pro+ serinin en güçlü modeli olacak. Bu telefonda MediaTek Dimensity 1300 işlemci ve 120 watt hızlı şarj desteğinin yer alacağı gelen bilgiler arasında.

Seride Redmi Note 12, Note 12 Pro, Note 12S ve Note 12 Pro+ şeklinde en az dört modelin yer alması bekleniyor. İlk etapta Çin pazarına yönelik olacak bu telefonların globalda satışa sunulması yaz döneminde gerçekleşecek.

Redmi Note 12 Serisi Tahmin Ettiğimizden Daha Yakın Görünüyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.