PlayStation Plus Deluxe Türkiye Fiyatı Açıklandı!

PlayStation sahiplerinin merakla beklediği PlayStation Plus Deluxe Türkiye fiyatı bugün belli oldu. Sony yerel fiyatlandırma yapmış.

Sony geçtiğimiz haftalarda PS Plus’ın yeni servislerini duyurmuştu. Bu servisleri ile Xbox Game Pass’e rakip olmak isteyen Sony, Avrupa ve Amerika fiyatları ile bizleri korkutmuştu. Neyse ki bugün PlayStation Türkiye yerel fiyatlandırma yaptığını açıkladı. PlayStation Plus Deluxe Türkiye fiyatı, şu an ki Türkiye ekonomisinde oldukça uygun görünüyor.

PS Plus Essentials, aylık ücretsiz oyunlar, indirimler ve çevrimiçi çok oyunculu oyunlarla mevcut PS Plus hizmetiyle aynı avantajları sunacak. Bildiğimiz Plus servisi 1 aylık 40,00 TL / 3 aylık 100,00 TL / 12 aylık 240,00 TL fiyata sahip olacak.

PS Plus Extra, aynı avantajları içerecek, ancak 400 indirilebilir PS4 ve PS5 oyunundan oluşan bir kitaplığa erişime sahip olacak. Bu oyunlar Death Stranding, God of War, Marvel’s Spider-Man, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Mortal Kombat 11, Returnal ve daha fazlasını içerecek. PS Plus Extra, 1 aylık 60,00 TL / 3 aylık 165,00 TL / 12 aylık 400,00 TL şeklinde fiyatlandırılacak.

PlayStation Plus Deluxe ise diğer planlarda sunulan PlayStation Plus avantajlarına ek olarak oyun deneme sürümlerine sahip olun ve Klasikler Kataloğu’ndaki geçtiğimiz yıllarda piyasaya çıkan kült oyunlara erişebileceksiniz. Bu servis ise 1 aylık 70,00 TL / 3 aylık 190,00 TL / 12 aylık 460,00 TL olacak.

Bu yeni servislerin 22 Haziran 2022 tarihinden sonra ülkemizde kullanılacağını belirtelim.

PlayStation Plus Deluxe Türkiye Fiyatı

Normal şartlar altında PlayStation Türkiye yerel fiyatlandırma yapmamış olsaydı PS Plus Extra’nın 1 aylık ücreti 220 TL olacaktı. Kurların uçması ve bir türlü düşmemesine rağmen PlayStation Türkiye’nin uyguladığı yerel fiyatlandırma politikasını takdir ettiğimizi belirtelim. Umarız bu fiyatlar uzun bir süre bu seviyelerde tutulur.

PlayStation Plus Premium Xbox Game Pass’e Rakip Olmaya Geldi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu