Mobil Nisan 25, 2022 22:01

Vivo S15e Oyunu Değiştirmeye Geldi! İşte Süper Özellikleri

Uzun zamandır sızıntılara konu olan Vivo S15e nihayet tanıtıldı. Akıllı telefonun beklenen özelliklerine ve fiyatına göz atıyoruz.
Vivo S15e Oyunu Değiştirmeye Geldi! İşte Süper Özellikleri

Bugün itibariyle yoğun bir tanıtım sürecinde olan Vivo, X80 ve S15e gibi akıllı telefon modellerini büyük bir heyecan ile duyurdu. Oldukça beklenen Vivo S15e modelinin özellikleri de dikkat çekici. Bunları aydınlatmak adına bütün detayları size aktarıyoruz. Gelin hepsine göz atalım.

Vivo S15e Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı telefonun ön kısmından başlarsak karşımıza 6.4 inç büyüklüğünde ve FHD+ çözünürlüğünde 90Hz yenilemeli AMOLED panel çıkıyor. Su damlası çentiğin içinde bir ön kamera ve arka kısımda üçlü kamera sistemi yer alıyor. Dikdörtgen şekilde olan ve yuvarlak olan lensleri içeren kamera paneli kullanıcılara premium bir his sağlıyor.

Telefona güç veren Samsung Exynos 1080 yonga seti, 8GB/12GB LPDDR4x RAM ve 256GB UFS 3.1 dahili depolama tarafından destekleniyor. Pil gücü ise 66W hızlı şarj destekli 4.700 mAh pil tarafından sağlanıyor. Güvenlik için bir yüz tarayıcı ve parmak izi okuyucu mevcut.

Vivo S15e

Optik kısımda ise karşımıza 50 Megapiksel birincil lens, 13 Megapiksel ultra geniş kamera ve 2 Megapiksel makro lens çıkıyor. Ön tarafta özçekimler için 16 Megapiksel gücünde selfie lensi yer alıyor. Böylece fotoğrafçılık için gereken özellikler alınmış oluyor.

Fiyat konusunda ise akıllı telefon normal düzeylerde yer alıyor. 8GB + 128GB sürümü için 304$ ve 12GB + 256GB sürümü için 391$ fiyat etiketi mevcut. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.