Mobil Nisan 25, 2022 17:56

Nokia G21 Yeniden Satışa Çıkıyor! Fiyat Fena

Şirketin ilgi çekici telefonları arasında yer alan Nokia G21, tekrardan satışa çıkıyor. Telefonun detayları da belli oldu. İşte tüm bilgiler.
Nokia G21 Yeniden Satışa Çıkıyor! Fiyat Fena

Geçtiğimiz aylarda HMD Global Nokia G21 cihazını Avrupa’da piyasaya sürmüştü. Ancak akıllı telefon bu defa beklenen bir bölgede satışa daha uygun fiyatı ile çıkış yapacak. Gelin telefonun tüm bilgilerine göz atalım.

Nokia G21 Yeni Sürümünün Özellikleri ve Fiyatı

Bu Nokia G21’de Avrupa’daki sürüme göre daha farklı özellikler göreceğiz. Aktarılanlara göre akıllı telefon 6.5 inç büyüklüğünde ve HD+ çözünürlükte bir panel taşıyacak. 90Hz yenilemeli ekran, bu segmentte pürüzsüz bir deneyim getirecek. Su damlası çentiğin içinde de bir selfie lensi mevcut olacak. Arkada ise üçlü kamera sistemi yine mevcut.

Telefona güç veren Unisoc T606 yonga seti, giriş seviyesinin beklenen performansını kullanıcılar aktaracak. 4GB/6GB RAM ve 128GB dahili depolama seçeneklerinin sisteme eşlik edeceği de aktarıldı. İşletim sisteminin ise Android 11 tabanlı Nokia’nın özel bir kullanıcı arayüzünü kapsayacağı bildirildi.

Nokia G21

Optik kısımda ise 50 Megapiksel birincil ve çift 2 Megapiksel lensler mevcut. Önde ise 8 Megapiksel çözünürlüğünde yapay zeka destekli bir lens yer alacak. Telefonun bu optik sistemi ile düşük ışıkta yüksek çekim performans sağlanacak.

Kutudan 18W hızlı şarj destekli 5,050 mAh kapasiteli pil ile çıkacağı kesinleşen akıllı telefon, 160-170$ arasında bir fiyat etiketi taşıyacak. Telefon Hindistan’da satışa çıkacak. Umarız ki ülkemize de giriş yapar. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.