Akıllı Saat Nisan 25, 2022 15:20

Huawei Band 7 Özellikleri Belli Oldu, Pili Süresi Yüzleri Güldürecek

Tanıtım tarihi yaklaşan Huawei Band 7, kullanım süresiyle dikkat çekecek. Akıllı bilekliğin birçok özelliği şimdiden biliniyor.
Huawei Band 7 Özellikleri Belli Oldu, Pili Süresi Yüzleri Güldürecek

Huawei, 28 Nisan tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte yeni ürün tanıtımları gerçekleştirecek. Bunlar arasında katlanabilir telefon Huawei Mate Xs 2 ve Huawei Watch GT 3 Pro saatin yer alacağı zaten onaylandı. Huawei’in bu etkinlikte giyilebilir ürün kategorisi için bir ürün daha duyurması bekleniyor. Şirkete yakın kaynakların aktardıklarına göre bu ürün Huawei Band 7 olacak.

Huawei Band 7 Özellikleri

Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo’ya yer alan bir paylaşıma göre Huawei Band7 iki hafta kullanım süresi sunan bir performans ortaya koyacak. Pil süresinin uzayacak olması Huawei’in bileklikte bazı işlevlere sınırlama getirip getirmeyeceği sorusunu akıllara getirmiyor değil. Diğer taraftan Huawei’in mevcut giyilebilir akıllı ürünleri, kullanıcıları fazlasıyla memnun eden pil süreleri ortaya koyuyor.

Henüz bir görüntüsü sızdırılmayan bilekliğin Band 6’ya benzer olması muhtemel görünüyor. 1 cm’dan daha az bir kalınlık ve 16 gram ağırlığa sahip olması beklenen Band 7’de 96 adet spor moduna destek sunulacak. Sağlık izleme hizmetleri de yine bilekliğin öne çıkan özellikleri arasında olacak. Band 7’nin ayrıca Band 6’ya (Bluetooth 5.0) kıyasla daha güncel bir Bluetooth bağlantısıyla gelmesi bekleniyor.

Huawei Band 6 Pro

Huawei Band 6 geçen yıl tanıtıldıktan kısa bir süre sonra Türkiye’de satışa sunuldu. Şu sıralar fiyatı 649 TL seviyesinde olan bileklikte 1.47 inç büyüklüğünde 194 × 368 piksel çözünürlüklü renkli dokunmatik AMOLED ekran yer alıyor. Huawei TruSeen 4.0 ile 24 saat boyunca kalp atış hızı izleyebilen bileklik buna ek olarak Huawei TruSleep 2.0 uyku düzenini izleyebiliyor. Band 6 ayrıca HUAWEI TruRelax ile de stres izleme, Kan Oksijen ölçümü içinse SpO2 sensörlerini bulunduruyor.

Huawei Band 6 Türkiye’de Önemli Bir Güncelleme Alıyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.