Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 24, 2022 16:53

Google Pixel Watch Tekrardan Gündemde! Tasarım Müthiş

Teknoloji devinin beklenen akıllı saati Google Pixel Watch bu defa gerçek hayat görüntüleri ile gündemde. İşte tüm detaylar.
Google Pixel Watch Tekrardan Gündemde! Tasarım Müthiş

Google’ın mayıs ayında düzenleyeceği I/O 2022 etkinliği Pixel 6a ve Pixel Watch gibi yeni ürünleri ortaya çıkaracak. Ancak yazımızın konusu olan Google Pixel Watch ise çok uzun zamandır bekleniyordu ve çıkmayacağı bile düşünülmüştü. Neyse ki böyle bir şey yaşanmadı ve akıllı saat yolda. Gerçek görüntüleri de ortaya çıktı. Gelin onlara göz atalım.

Google Pixel Watch Yeniden Sızdırıldı

İngiltere’den gelen kaynaklar, mayıs ayında çıkış yapacak olan Google Pixel Watch’un İngiltere’deki bir restoranda bırakıldığı ve bulunduğu iddia ediyor. Saati bulan isimsiz kaynak, saatin “dahili Pixel Ekibi için bir test modeli” olabileceğini iddia etti.

Google Pixel Watch

Sızdırılan Pixel Watch (kod adı Rohan), geçmişte ortaya çıkan sızdırılmış görüntülerle tamamen aynı gözüküyor. Akıllı saatin tasarımına göz atarsak süper ince çerçevelere sahip minimalist bir gövdeye sahip olduğunu görüyoruz. Daha raporlar, Google’ın akıllı saatinin en az iki düğmeyle donatılacağını iddia etmişti. Aşağıdaki resimde bu düğmelerden biri tepenin yanına yerleştirilmiş olarak görüyoruz.

Google Pixel Watch

Bu test modeli ile birlikte takılı olan mavi renkli kayış da tasarlanmış ve tescilli bir kayış olarak görünüyor. Böylece kullanıcılar daha fazla renkteki saat kayışlarını değiştirebilecek. Buna ek olarak cihazda kablosuz şarj desteği de yer alabilir. Son olarak akıllı saatin Wear OS 3.1 ile geleceğini biliyoruz. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Galaxy S21 5G Fiyatı Türkiye’de En Düşük Seviyede!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.