Bluetooth Kulaklık Nisan 23, 2022 19:57

Sony LinkBuds S Şaşırtıcı Tasarımı ile Gündemde

Teknoloji devinin yeni kulakiçi kablosuz kulaklık serisi Sony LinkBuds S ilginç tasarımı ile gündeme çıktı. Detaylara göz atalım.
Sony LinkBuds S Şaşırtıcı Tasarımı ile Gündemde

Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden Sony, farklı kategorideki ürünleri ile karşımıza sık sık çıkmayı ihmal etmiyor. Bu ürünlerden yenisi Sony LinkBuds S ise render görüntüleri ile gündeme çıktı. Gelin yaklaşan kulaklığın tüm görsellerine göz atalım.

Sony LinkBuds S Kablosuz Kulaklık Modeli Sızdırıldı

Kulakiçi form ile geleceğini gördüğümüz kablosuz kulaklık, WF-LSN900 model numarası ile gelecek. Kablosuz kulaklığın alışılmadık tasarımı ise kulaklığın eskisi gibi açık bir yapıyı taşımaması. Böylece müzik dinlerken dış ortam rahatça duyulabiliyordu. Ancak şirket bu açık yapıdan uzaklaşarak bu defa bildiğimiz bir tasarım ile geliyor.

Sony LinkBuds S

Kulaklığın render görüntülerini incelediğimizde ANC(aktif gürültü engelleme) sisteminin mikrofonlarla desteklendiğini görüyoruz. Yüksek ses kalitesi sunması beklenen kulaklık, siyah ve krem rengi renk seçeneği taşıyor. Kulaklığın kutusu da üst düzey bir tasarıma sahip olduğunu yansıtıyor.

Sony LinkBuds S

Ayrıca fiziksel tuşların kulaklıkta yer almaması müzik ve video kontrolü için kulaklık üzerinde dokunmatik bir sisteme sahip olacağımızı da aktarmış oluyor. Premium düzeyde kullanım hissi vereceğini anladığımız kulaklığın diğer teknik özellikleri ne yazık ki belli değil. Ancak endüstri analistleri kulaklığın beklenen fiyatının 150-160$ değerinde olacağını da aktarıyor. Böylece fiyat/performans özellikleri tam olarak yansıtılacak. Ürün hakkındaki en yeni gelişmeler için sıkı takipte kalın.

 

 

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.