Bluetooth Kulaklık Nisan 23, 2022 11:54

POCO Buds Pro Markanın Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığı Olacak

POCO'nun 26 Nisan tarihli etkinliğinde bir de kablosuz kulaklık tanıtılacak. POCO Buds Pro ismiyle çıkış yapacak kulaklık bakalım neler sunacak?
POCO Buds Pro Markanın Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığı Olacak

POCO, 26 Nisan tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte POCO Watch ve oyuncu odaklı telefonu POCO F4 GT’nin tanıtılacağını onayladı. Markanın aynı etkinlikte bir de kablosuz kulaklık duyuracağı açıklandı. OnLeaks adlı kaynak, POCO Buds Pro Genshin Impact Edition adlı kulaklığın ilk görüntülerini yayınladı. Görüntülere bakılırsa bu kulaklık özel bir versiyon olacak. TWS kulaklığın bir de standart versiyonu tanıtılacak.

POCO Buds Pro Başlıca Özellikleri

Özl versiyon kırmızı bir kasaya sahip olup, tasarım açısında kulak içi uçlu bir yapıda. IPX4 sertifikasıyla gelecek olan kablosuz kulaklık ortam gürültüsünü engellemek için 35 dB aktif gürültü engelleme özelliği yer alacak. Altta yatan sürücüler hakkında hiçbir bilgi yayınlanmamasına rağmen, kulaklık Bluetooth 5.2 bağlantısı destekleyecek. Kulaklıkta ayrıca iki şeffaflık modu olacak. 28 saate kadar pil süresi sunacak ürünün kutusunda USB Type-C bağlantı noktası bulunuyor. POCO’nun bu kulaklığı daha önce Redmi markası altında tanıtılan Redmi AirDots 3’ün ta kendisi olacak. Redmi AirDots 3’ün neler sunduğunu ne fiyatını zaten biliyoruz.

Redmi AirDots 3 Başlıca Özellikleri 

  • Qualcomm QCC3040 yonga seti, Bluetooth 5.2 bağlantısı, aptX desteği
  • Yüksek frekans ve düşük frekans için iki yüksek çözünürlüklü ses birimi, doğaya sadık dengeli ses sunma
  • Müzik çalma ve sesli asistanı başlatma (Siri / Google Voice), başlatmak için dokunmatik kontroller
  • Otomatik oynatma ve duraklatma için akıllı aşınma tespiti
  • Boyutlar Kulaklıklar: 28 × 16 × 21mm; Ağırlık: 4,6 g (Her biri)
  • Boyutlar Kasa: 65 × 42 × 32mm; Ağırlık: 51g
  • Suya dayanıklılık (IPX4)
  • Kulaklıktaki 43mAh pil, tek bir şarjla 7 saat pil ömrü sunar, şarj çantasında 600mAh pil sayesinde 30 saat ekstra pil süresi

Bu kulaklık Çin’de 30 $‘dan satışa sunuldu.

POCO Watch ve POCO F4 GT Tanıtım Tarihi Açıklandı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.