Akıllı Bileklik Nisan 21, 2022 10:21

Huawei Band 6 Türkiye’de Önemli Bir Güncelleme Alıyor

Huawei'in popüler akıllı bilekliği Huawei Band 6 için Türkiye'de yeni bir güncelleme başladı. Güncelleme önemli gelişmeler içeriyor.
Huawei Band 6 Türkiye’de Önemli Bir Güncelleme Alıyor

Huawei’in bütçe dostu popüler bilekliği Huawei Band 6 için önemli bir güncelleme yayınlandı. Dikkat çeken iyileştirmelerin de yer verildiği güncelleme Türkiye’de de başlamış durumda. Huaweiailesi.com sitesinde yer alan habere göre güncelleme 11.1.3.20 sürüm numarasını taşıyor. ve 9.63 MB büyüklüğünde.

Akıllı bileklik sahiplerinin Huawei Health uygulaması aracılığıyla indirebileceği güncellemede şu gelişmeler öne çıkıyor:

Güncelleme İçeriği:

  • Ekrana dokunduğunuzda ekranın açılmasını sağlayan bir özellik eklendi.
  • PIN kodu ile bilekliğinizin güvenliğini artırmanız sağlandı.

Optimizasyonlar

  • Bluetooth bağlantı kararlılığı optimize edildi.
  • Belirli ekranların görünümü optimize edildi.
  • Belirli durumlardaki sistem kararlılığı optimize edildi.

Türkiye fiyatı şu sıralar en düşük 600 TL seviyesinde olan akıllı bilekliğin başlıca özelliklerine değinelim.

Huawei Band 6 Özellikleri

1.47 inç büyüklüğünde 194 × 368 piksel çözünürlüklü renkli dokunmatik AMOLED ekrana sahip olan bileklik tasarım ve teknik özelliklerinin yanında fiyatıyla kendi kategorisindeki en iyi bileklik olmaya aday.

Huawei’in yeni akıllı bilekliği önceki model ile kıyaslandığında ekran tarafında önemli gelişmeler içeriyor. Görüntüleme alanı önceki modele göre %148 artırılan Band 6, kordonlar olmadığında sadece 18 gram ağırlığında. Bu da son derece hafif olan bilekliği kolunuzda hissetmeyeceksiniz anlamına geliyor.

Huawei TruSeen 4.0 ile 24 saat boyunca kalp atış hızı izleyebilen bileklik buna ek olarak Huawei TruSleep 2.0 uyku düzenini izleyebiliyor. Band 6 ayrıca HUAWEI TruRelax ile de stres izleme, Kan Oksijen ölçümü içinse SpO2 sensörlerini bulunduruyor.

Band 6’da bunlara ek olarak 96 egzersiz modu mevcut. Kadınlar için Adet döngüsü takibi (iOS’ta desteklenmez) yapan bilekle müzik çalar kontrolü de mümkün. deklanşör butonu olarak da kullanılabilen Band 6’da tüm bildirim ve aramaları görüntüleyebiliyorsunuz.

Akıllı telefonlara Bluetooth 5.0 bağlantısıyla etkileşime geçen bileklik, 50 metreye kadar su direnci sağlayabiliyor. 2 haftalık pil ömrüne sahip olan Band 6, sadece 5 dakika şarj edildiğinde ise 2 günlük kullanım sunuyor.

 

Huawei MateBook 16 inceleme! En Güzeli, En Hızlısı, En İddialısı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.