Xiaomi Nisan 20, 2022 20:51

Xiaomi’den Civi S1 İddialı Sözler! Canavar Olacak!

Xiaomi'nin beklenen telefonu Civi S1 için firmadan heyecanlandıran açıklamalar geldi. Telefon tam bir canavar olacak. İşte detaylar.
Xiaomi’den Civi S1 İddialı Sözler! Canavar Olacak!

Xiaomi, şimdiye kadarki en ince ve en hafif akıllı telefonunun yükseltilmiş bir versiyonu olan Civi S1 telefonunu resmi olarak tanıtacak. Bu, geçen yılki Civi’den küçük bir yükseltme olacak. Bu telefonda Snapdragon 778G yerine Snapdragon 778G Plus yonga seti kullanılarak güç ve verimlilikte selefinden daha iyi deneyim vadedecek. Pili ise değişmeyecek ve 4.500 mAh kapasiteli batarya ile gelecek.

Civi S1 selefinden daha iyi performans sunacak

Ancak aynı zamanda şirket, Civi S1’e neredeyse bir özerklik canavarı diyor. Peki, bu nasıl mümkün olabilir? Bunun mümkün olduğu bugün ortaya çıktı.

Şirket, “üstün pil yönetimi teknolojileri sayesinde” Civi 1S’nin tek bir şarjla 1,18 gün sürdüğünü söylüyor. Ve bu sonuç, şirketin 5G teknolojisini destekleyen telefonları için bir rekor. Başka bir deyişle, Civi S1’in özerkliği, kendi segmenti için çok iyi olacak.

Xiaomi Civi’nin kalınlığının ve ağırlığının 7 mm ve 166 gram olduğunu belirtelim, Civi S1’in bu parametreleri karşılaması hatta daha iyi bir tasarım ile gelmesi bekleniyor. Sadece Çin pazarında satışa sunulacak olan bu telefonun Avrupa ve Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

Civi S1

Tasarımı ile selefini andırması beklenen Civi S1’in uygun fiyatlı olacağı da söyleniyor. Muhtemelen telefonun fiyatı 250 dolar ila 300 dolar arasında bir fiyata sahip olacak. Android 12 ve MIUI 13 ile kutusundan çıkması beklenen bu model bakalım Xiaomi’nin iddia ettiği gibi canavar olacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Xiaomi 12 Ultra Umutları Başka Bahara Kaldı, Duyuru Tarihi Yalanlandı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.