Akıllı Telefon Nisan 20, 2022 10:24

MIUI 13 Güncellemesi POCO’nun Popüler Telefonu İçin Yayınlandı

POCO'nun amiral gemisi telefonlarından POCO F2 Pro için MIUI 13 güncellemesi dağıtıma sunuldu. Beklenen güncelleme bakalım neler getiriyor?
MIUI 13 Güncellemesi POCO’nun Popüler Telefonu İçin Yayınlandı

MIUI 13 güncellemesi son olarak POCO’nın bir önceki yıl duyurduğu üst segment telefonu POCO F2 Pro için yayınlandı. Türkiye’de de resmi olarak satılan telefon için güncelleme Avrupa ve küresel versiyonları için indirilebilir durumda. MIUI 13 her zaman olduğu gibi sınırlı sayıda kullanıcı tarafından indirilebiliyor. Güncelleme her hangi bir sorun yaşanmadığı takdirde kısa süre içerisinde daha geniş kitlelere aktarılacaktır. POCO F2 Pro kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncelleme sorgulatabilirsiniz.

Yeni güncelleme MIUI 13.0.1.0 SJKMIXM sürüm numarasına sahip ve 3.4 GB ağırlığında. Android 12 tabanlı olan güncelleme beraberinde Google’ın işletim sistemine dahil ettiği Mart 2022 güvenlik düzeltme ekini de içeriyor. Güncelleme kapsamında ayrıca yeni yazı tipi, yeni işlevsel widget’lar, yeni duvar kağıtları, yeni bir kontrol merkezi paneli, daha hızlı uygulama açılışları ve irili ufaklı birçok yeni özellik yer alıyor.

MIUI 13 Güncellemesi

Öte yandan Xiaomi kısa süre önce MIUI 13 güncellemesinde yeni bir aşamaya geçildiğini duyurdu. Alt bölümde sıralanan telefonlar için güncelleme iki ve üçüncü çeyrek içerisinde dağıtıma sunulacak. Xiaomi bu cihazlar için de güncellemeyi yayınladıktan sonra MIUI 13.5 sürümünün dağıtımına başlayacak.

  • Redmi 9, Redmi 9T, Redmi 9A, Redmi 9AT, Redmi 9C, Redmi 9C NFC, Redmi Note 9, Redmi Note 9S, Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9T
  • Redmi Note 10 5G, Redmi Note 10S
  • Xiaomi Mi Note 10, Mi Note 10 Pro, Mi Note 10 Lite
  • Xiaomi Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Lite 5G
  • Xiaomi Mi 10T, Mi 10T Lite, Mi 10T Pro

Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro İçin MIUI 13 Güncellemesi Başladı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.