Akıllı Telefon Nisan 19, 2022 9:51

Pixel 6 ve Pixel 6 Pro Fiyatında Sert Düşüş Gerçekleşti

Google, Pixel 6 ve Pixel 6 Pro modellerinde 200 dolara varan bir indirim gerçekleştirdi. Fakat indirim için Google'ın bir şartı var.
Pixel 6 ve Pixel 6 Pro Fiyatında Sert Düşüş Gerçekleşti

Google, Pixel 6 ve Pixel 6 Pro akıllı telefonlarını çok iyi bir indirimle satın almayı teklif ediyor. Ancak Google bunun için telefonları satın almak isteyen kullanıcıların art arda 120 gün boyunca Google Fi mobil operatörünün abonesi olmasını istiyor.

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun mevcut durumda fiyatları 600 dolar ve 900 dolar şeklinde. Henüz başlatılan promosyonla birlikte fiyatlar 400 dolar ve 700 dolar seviyesine geriliyor. İndirim kampanyasında kullanıcının kendi telefonunu ya da bir başka telefonu iade etmesine gerek yok.

Pixel 6 serisi geçen yıl tanıtılırken, Google’ın kendi geliştirdiği Tensor işlemcilere sahip. Özellikle Pro modelin fiyatının 700 dolara gerilemesi bu telefonu rakipsiz hale getiriyor. Pixel 6 serisi modeller ülkemizde resmi olarak satılmazken, bu kampanya ile Amerika’da büyük ilgi göreceğiz kesin.

Google Pixel 6 Pro’da 10Hz-120Hz uyarlanabilir yenileme hızına sahip 6,7 inç büyüklüğünde 3120 x 1440 çözünürlüğünde pOLED LTPO ekran yer alıyor. arka bölümde 50 megapiksel ana, 12 megapiksel ultra geniş açılı ve 48 megapiksel telefoto kameranın yer aldığı telefonda ön kamera ise 11 megapiksel çözünürlüğünde.

Ekran alt parmak izi tarayıcısı, IP68 sertifikası, stereo hoparlör ve 30 watt hızlı şarj destekli 5000 mAh pil telefonda öne çıkan diğer özellikler.

Öte yandan Google cephesinde Pixel 7 serisi için hazırlıklar başlamış durumda. Tasarımın büyük ölçüde Pixel 6 ile aynı olacağı telefonlarda kamera megapiksel çözünürlüklerinin de benzer olacağı kısa süre önce bir raporda belirtildi.

Pixel 7 ve 7 Pro Kamera Özellikleri Sızdırıldı!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.