Gündem Nisan 15, 2022 13:11

Şampiyonlar Ligi Yarı Final Şifresiz Mi?

Şampiyonlar Ligi Yarı Final heyacanının başladığı bugünlerde müjdeli haber geldi. Yarı finali futbolseverler şifresiz izleyebilecek.
Şampiyonlar Ligi Yarı Final Şifresiz Mi?

Futbolseverlerin gün saydığı Şampiyonlar Ligi Yarı Final maçı için bugün müjdeli haber geldi. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK), 21 Ekim 2021 tarihinde aldığı karar göre; Şampiyonlar Ligi’nde yarı final maçı şifresiz yayınlanacak. Ayrıca final maçı da şifresiz olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Bu müjdeli haberin ardından bir müjdeli haber daha geldi.

UEFA Avrupa Ligi yarı final ve final karşılaşmaları, UEFA Süper Kupa maçı da şifresiz olarak yayınlanacak. Bugüne kadar EXXEN üzerinden yayınlanan maçlar TV8 ve TV8.5 üzerinden yayınlanacak. Liverpool-Villarreal ve Manchester City-Real Madrid arasındaki mücadelenin şifresiz yayınlanacak olması oldukça sevindirici.

Bu maçların 26-27 Nisan ile 3-4 Mayıs tarihlerinde oynanacağını belirtelim. Şifresiz olarak büyük organizasyonların yayınlanması futbolseverler için oldukça sevindirici. Ancak bu iş dünyanın her yerinde böyle. Büyük organizasyonlara çok fazla ilgili olduğu için yayın hakları illa ki bir yayıncı tarafından satın alınıyor. Yıllardır süren bu olay böyle de devam edecek.

Şampiyonlar Ligi Yarı Final

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.