Akıllı Telefon Nisan 15, 2022 11:53

Huawei Petal Haritalar Güncellendi! Neler Geldi?

Her geçen gün daha da işlevsel hale gelen Huawei Petal Haritalar için yeni bir güncelleme yayınlandı. Nisan 2022 güncellemesi bakalım uygulamaya neler katıyor?
Huawei Petal Haritalar Güncellendi! Neler Geldi?

Huawei Petal Haritalar için 2.4.0.300 (001) sürümüyle gelen Nisan 2022 uygulama güncellemesi gönderilmeye başlandı. Huawei cihaz kullanıcıları bu güncellemeyi indirebilmek için 49.1 MB büyüklüğünde olan yeni paketi yüklemeleri gerekiyor. Değişiklik günlüğüne göre, yeni Petal Haritalar güncellemesi, en son uygulama sürümünün kullanımı sırasında ortaya çıkan yaygın sorunlar ve hatalar için düzeltmeler getiriyor.

Huawei herhangi bir resmi güncelleme günlüğü yayınlamazken, kararlılık ve genel kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesiyle birlikte uygulanın daha iyi harita ve navigasyon hizmetleri sunacağını söyleyebiliriz. Güncelleme Huawei cihazına bildirim olarak gelmediyse AppGallery’i ziyaret ederek güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

Huawei Petal Haritalar Neler Sunuyor?

Huawei‘nin navigasyon ve haritalama hizmeti Petal Haritalar, Google Haritalar’a benziyor ancak daha iyi bir kullanıcı arayüzüne sahip görünüyor. Petal Haritalar yakın zamanda Apple’ın uygulama mağazası olan App Store’da da yerini aldı. Uygulama burada 180.3 MB büyüklüğünde.

Harita uygulamalarından söz edecek olursak; güçlü GPS navigasyonları, gerçek zamanlı trafiğe bağlı olarak sizin için en iyi rotayı sağlar. Önceki aramanıza göre yakındaki yerleri önerir, yeni yerler bulmanıza yardımcı olur. Öte yandan harita uygulaması canlı konum paylaşımını destekler. Ek olarak, rota bilgilerini almak için akıllı telefonunuza dokunmanıza bile gerek olmadan bu işlemleri sürüşe yardımcı olacak şekilde sesli navigasyonla gerçekleştirebilirsiniz.

HarmonyOS 3.0 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.