Mobil Nisan 12, 2022 18:54

Motorola G82 5G için Yeni Gelişmeler

Telefon kategorisini genişletmeye devam eden Motorola, G82 5G akıllı telefonu ile gündeme çıktı. İşte tüm detaylar karşınızda.
Motorola G82 5G için Yeni Gelişmeler

Yeni telefonlarını yakında piyasaya sürmeye hazırlanan Motorola, şu anda bunlar için büyük uğraşlar içerisinde. Bu yaklaşan modellerden birisi de Motorola G82 5G olarak kayıtlara geçti. Akıllı telefon birkaç sertifika sürecinden geçmişti ancak en önemli sertifikalardan biri olan 3C’yi de geçerek varlığını onayladı. Gelin detaylara göz atalım.

Motorola G82 5G 3C’den Onay Aldı

Geçtiğimiz günlerde FCC, SIRIM, TDRA, EEC, Wi-Fi Alliance gibi sertifikalardan geçen akıllı telefon, bu defa 3C sertifikasını Çin üzerinde başarıyla aldı. Akıllı telefon XT2225-2 model numarası ile şarj detayları açısından bazı ipuçları verdi.

Aktarılan sertifikaya baktığımızda akıllı telefonun 33W hızlı şarj destekleyeceğini görüyoruz. Ek olarak telefonun varlığı da doğrulanmış oldu. 3C’den gelen bilgiler bu kadar ancak yukarıda belirttiğimiz sertifikalardan da G82 5G için bazı bilgiler mevcut.

Motorola G82 5G

Daha önceki verilere göre Motorola G82 5G’de Qualcomm’un orta sınıf Snapdragon 695 5G yonga setini göreceğiz. Grafik işlemci kısmında ise Adreno 619 GPU yer alacak. 8GB RAM kapasitesinin de sisteme eşlik edeceği aktarıldı. Ayrıca telefonun Android 12 tabanlı işletim sistemi üzerinde işlem yapacağı da bildirilmişti.

Kutudan 5.000 mAh kapasitesi ile çıkması beklenen telefonun bu ay içerisinde Asya bölgelerinde piyasaya sürüleceği düşünülüyor. Mobil pazarın yeni gelişmeleri için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.