Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 11, 2022 12:18

Xiaomi Mini Termos Tanıtıldı, Akıllı Değil Ama Çok Sağlam

Xiaomi'nin ürün gamına dahil ettiği son ürün mini bir termos oldu. Xiaomi Mini Termos akıllı bir ürün değil ve sağlam yapısıyla öne çıkıyor.
Xiaomi Mini Termos Tanıtıldı, Akıllı Değil Ama Çok Sağlam

Xiaomi ilk etapta Çin pazarında satışa sunulan yepyeni bir ürün duyurdu. Bu yeni bir akıllı telefon, saat ya da kulaklık değil. Xiaomi bunların yerine 17 dolar fiyat etiketi taşıyan ve 500 ml büyüklüğünde yeni bir mini termos duyurdu. Xiaomi Mini Termos özelliklerinden ziyade sağlam yapısıyla öne çıkıyor.

Mini Termos, ne yazık ki Xiaomi’nin IoT akıllı ev elektronik cihazlarından biri değil. Başka bir ifadeyle termos Bluetooth bağlantısına sahip değil ve Xiaomi Home uygulamasına bağlanmıyor. Ayrıca, ürün kendi kendine ısınan bir elektrikli termos da değil; Xiaomi sizi için sadece geleneksel bir termos sunuyor.

Xiaomi Mini Termos Çok Sağlam!

Xiaomi Mini Termos’un öne çıkan özelliği sağlamlığı. Xiaomi’nin yeni mini termosu, iç kısımda yüksek kaliteli 316 kalitede paslanmaz çelik, dış tarafta ise 304 kalitede paslanmaz çelikten üretiliyor.

Xiaomi’ye göre malzemeler kimyasal olarak inert ve su itici özelliklere sahip, dolayısıyla termos kolay bir biçimde temizlenebiliyor. Ek olarak, her iki paslanmaz çelik malzeme yalnızca genel ergonomik tasarıma katkıda bulunmakla kalmayıp, aynı zamanda şişe içindeki sıvı sızıntısını önlemek için özenle üretilmiştir.

Mini termos, sıcak içecekleri 6 saat 40°C’nin üzerinde, soğuk içecekleri ise 6 saat 18°C’nin altında tutabiliyor. Mat grimsi beyaz bir kapmaya sahip olan mini termosun üzerinde Xiaomi logosu dikkat çekiyor. Xiaomi, Çin’deki ilk satışlarda kullanıcılara  “Ben Xiaomi Fanıyım” sloganın yer aldığı bir termos taşıma çantasını ücretsiz sunuyor.

Xiaomi 12 Lite 5G Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.