Android Nisan 7, 2022 20:55

realme Buds Air 3 Satışa Çıktı! Fiyat Cezbedici

Şirketin beklenen kulaklığı realme Buds Air 3 nihayet satışa çıktı. Kablosuz kulaklık premium bir his getiriyor. İşte fiyatı.
realme Buds Air 3 Satışa Çıktı! Fiyat Cezbedici

Geçtiğimiz haftalarda Çin’de tanıtılan realme Buds Air 3, etkileyici tasarımı ve indirimiyle satışa çıktı. Gelin dikkat çeken kulaklığın tüm detaylarına göz atalım.

realme’nin Buds Air 3 Serisi İndirimle Satışa Sunuldu

Kulaklığın etkileyici fiyatından önce özelliklerine bir göz atalım. Kulakiçi tasarımla gelen TWS kulaklık, her kulaklık başına 10mm dinamik bas güçlendirici sürücüleri ve Dolby Audio desteği sunuyor. Sıvı kristal polimer diyafram ve güçlü vokal/bass vaat eden kulaklık ses konusunda rekabetçi oluyor.

Diğer harika özellikler açısından 42dB’ye kadar aktif gürültü engelleme(ANC) teknolojisi, çift mikrofon ve dış çevre/rüzgar sesi gibi gürültüleri engelleyen De-wind teknolojisi de kulaklıkta yer alıyor. Ayrıca şeffaflık modu da mevcut.

realme Buds Air 3

Pil ömrü açısından kulaklığın normal modda şarj kutusuyla 30 saate, ANC + şarj kutusuyla 22 saate ve şarj kutusuz 5.5 saate varan süreler yer alıyor. Böylece kulaklık sizi yarı yolda bırakmadan uzun bir kullanım süresi sunuyor. Oyun modu ve IPX5 su dayanıklılığı gibi diğer özellikler de mevcut.

Satışı bugün başlayan Buds Air 3, Flipkart ve realme’nin resmi web sitesinde yani Hindistan’da 3.499 Rs(kabaca 46$) fiyat etiketi ile raflarda yerini aldı. Kulaklığın ülkemize giriş yapmasını temenni ediyoruz. Yeni ve sıcak gelişmeler için sıkı takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.