Akıllı Telefon Nisan 1, 2022 15:06

TECNO CAMON 18 Premier Kamera Performansı ile Karşınızda

Süper orta segment pazarını domine eden TECNO CAMON 18 Premier Kamera performansı ile gerçek dünyada bize neler sunuyor?
TECNO CAMON 18 Premier Kamera Performansı ile Karşınızda

Akıllı telefon pazarında amiral gemisi modellerin fiyatlarını görüyoruz. Bugün Android ekosisteminin en tepesinde bulunan Samsung Galaxy S22 Ultra serisinin 28 bin TL seviyelerine geldiğini görüyoruz. Bundan dolayı da özellikle süper orta segment telefonlar ciddi anlamda önem kazanmış durumda. Zira amiral gemisi telefonlara büyük paralar vermek istemeyen kullanıcıların amiral gemisi özelliklerinde süper orta segment telefonlara yöneldiklerini görüyoruz. İşte bu noktada en iddialı modellerden birisi de geçtiğimiz günlerde incelemesini paylaştığımız TECNO CAMON 18 Premier modeli oldu. Kamerası ile amiral gemisi modellerden geri kalmayan TECNO CAMON 18 Premier kamera testi ile kafalardaki soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz.

Aşağıdaki testi izlediğinizde bu telefona neden amiral gemisi özelliklerinde kamera performansı var; dediğimiz de anlayacaksınız. Özellikle amiral gemisi modellerde gördüğümüz periskop kamerası ile TECNO Camon 18 Premier mükemmel zoom fotoğraflara imza atabiliyor. Bununla birlikte en önemli özelliklerinden birisi ise Gimball modu. Bu telefonda video çekimi sırasında Gimball modu açarsanız elinizde gerçekten de bir gimball varmış gibi çekim yapabilirsiniz. Zaten video içinde oldukça ilginç bir karşılaştırmayı da bulabilirsiniz.

TECNO CAMON 18 Premier Özellikleri

  • 64 Megapiksel f/1,6 diyafram değerinde ana kamera
  • 12 megapiksel gimball OIS destekli geniş açı lens
  • 8 megapiksel f/3,5 diyafram değerinde 135mm odak uzaklığına sahip periskop kamera
  • Önde 32 megapiksel f/2,0 diyafram değerinde selfie kamera
  • 2K Video kayıt desteği
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.