Telegram Mart 14, 2022 14:25

Telegram Yeni Güncellemesi ile Büyük Yeniliklere Kavuşuyor!

Popüler mesajlaşma platformu Telegram, büyük ve yeni güncellemesi ile gündemde. İşte güncellemenin getirdikleri karşınızda.
Telegram Yeni Güncellemesi ile Büyük Yeniliklere Kavuşuyor!

Rusya merkezli mesajlaşma platformu Telegram, son güncellemesi ile kullanıcılarına büyük yenilikler sağlayacak. Son zamanlarda oldukça popülerleşen platform, getirdiği yeni özellikler ile kullanıcılarını heyecanlandırdı. Gelin güncelleme ile gelen tüm yeniliklere göz atalım.

Telegram Son Güncellemesi Neler Getiriyor?

WhatsApp platformuna büyük rakip olan Telegram, paylaştığı son duyuru ile yeni güncellemesini kullanıcılarına sunuyor. Yenilikler arasında Android için tasarım güncellemesi, yeni içerik düzenleme özellikleri, indirme yöneticisi ve yeni telefon numarası bağlantıları yer alıyor.

Telegram Güncellemesi

İndirme yöneticisinden başlarsak karşımıza birçok özellik çıkıyor. Bu özellik ile birlikte bekleyen indirmeleri sıralayabilecek ve istediğiniz yerde durdurup kaldığınız yerden devam ettirebileceksiniz. Bu işlemleri arama bölümünün”İndirilenler” kısmında yapabileceksiniz.

Telegram Güncellemesi

Telefon numaraları bağlantıları için kullanıcılara kolaylık getirildi. Yeni özellik ile, başlattığınız sohbetlerde mobil numaranız için yeni bir t.me bağlantısı paylaşabileceksiniz. Ancak gizlilik için bu özellik devre dışı bırakılabilir durumda.

Telegram'da albüm

Bunlara ek olarak, çoklu fotoğraf veya video gönderirken bu içeriklerin ön izlemesini WhatsApp’ta olduğu gibi görebilecek ve düzenleyebileceksiniz. Böylece tek tek uğraşmanıza gerek kalmayacak.

telegram'da şeffaf mod

Tasarım kısmında ise karşımıza yeniden tasarlanmış bir ek menüsü çıkıyor. Böylece kullanıcıların verimliliği platformda yükseliyor. Ayrıca arayüz kısmında yeni bir şeffaf görünüm yer alıyor. Güncellemenin sonunda ise yeni “Gece Modu” ve canlı yayın yapabilme özelliği yer alıyor. Bu yeni özellikler ile mesajlaşma platformuna olan talebin yükselebileceğini söyleyebiliriz. Yeni gelişmeler için sıkı takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.