Mobil Şubat 17, 2022 9:24

TECNO Spark 8C Süper Fiyatıyla Geliyor! İşte Özellikleri

Mobil pazarda yeni bir ivme yakalayan TECNO, Spark 8C modeli ile dikkatleri üstüne çekti. İşte uygun fiyatlı akıllı telefonun detayları.
TECNO Spark 8C Süper Fiyatıyla Geliyor! İşte Özellikleri

Birkaç gün önce piyasaya çıkış işaretleri vermeye başlayan TECNO Spark 8C, resmi bir afiş görüntüsü ile ortaya çıktı. Cihaza ait fiyat göstergesi ve birkaç önemli özellik bu afişte yer alıyor. Olağanüstü düşük fiyatı ile telefon, sektöre güzel özellikler getirecek. Gelin detaylarını inceleyelim.

TECNO Spark 8C Bu Fiyatıyla Yok Satar!

Afişte yer alan bilgilere göre akıllı telefon, dikkat çeken 6GB RAM kapasitesi sunacak. 3GB fiziksel ve 3GB sanal RAM getirmesi beklenen cihaz, performansta yüksek deneyim sağlayacak. 64GB dahili depolama seçeneği taşıyacak olan akıllı telefon geniş kullanım alanı verecek.

Telefonun diğer özellikleri arasındaki geniş 6.6 inç HD+ çözünürlüklü ekran, 90Hz yenileme hızı ile pürüzsüz bir telefon deneyimi getirecek. Damla çentikli ekran taşıyan akıllı telefona 13 Megapiksel çift arka kamera destek verecek. Önde yer alan 8 Megapiksel gücündeki selfie lensi cihaza eşlik edecek.

TECNO Spark 8C

Temassız işlemler için NFC desteği taşıması beklenen cihaz, UNISOC T606 yonga setinden güç alacak. Kutudan 5.000 mAh kapasiteli pil ile çıkması beklenen akıllı telefon 10W şarj desteğine sahip olacak.

Cihaz tüm bu özellikleri ile Hindistan’da yalnızca 107$’lık fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek. Bu akıllı telefonun ülkemize gelirse çok fazla talep görebileceğini söyleyebiliriz. Yeni mobil gelişmeleri için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.