Güncel Teknoloji Haberleri Ocak 21, 2022 13:47

Paraları Hazırlayın! Galaxy S22 Yarın Satışa Sunuluyor!

Samsung'un yeni amiral gemisi serisi Galaxy S22, söylentilere göre yarın ön siparişe sunulacak. Peki, fiyatı ne kadar olacak?
Paraları Hazırlayın! Galaxy S22 Yarın Satışa Sunuluyor!

Güney Koreli Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi serisi için geri sayım başladı. Söylentilere göre Samsung yarın sabah yeni Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra telefonları için ön sipariş açacak. Şirket daha bu sabah yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliği için bir teaser yayınladı ve ayrıca amiral gemisi Galaxy S ile Note serileri arasında olası bir birleşmeye işaret etti.

Kaynak, ön sipariş verenler için yarın tartışılacak hoş indirimler ve bonuslar olacağını yazıyor. Herhalde burada  akıllı saatlerden, kulaklıklardan ve bazı ilginç ürünlerden bahsediliyordur. Ayrıca, ön sipariş veren kullanıcılara şarj adaptörü de hediye edilecek gibi görünüyor. Telefonu sonradan alanlar ise şarj adaptörünü sonradan satın almak zorunda kalacak.

Geçen yıl, Galaxy S21 serisi bildiğiniz gibi 14 Ocak‘ta tanıtıldı ve ön sipariş verenlere Samsung Store’da aksesuarlar için harcamak üzere 60 dolar bonus verildi. Takas programı kapsamında indirimin 700 dolara kadar çıkabileceği de açıklandı.

Samsung’un mobil bölümünün başkanı Tae Moon Roh, önümüzdeki ay Unpacked’de “Samsung’un şimdiye kadar yaptığı en şaşırtıcı Galaxy S serisi cihazı” göreceğimizi söyledi. Galaxy S22’nin sunumu 8 Şubat veya 9 Şubat’ta gerçekleşecek.

Galaxy S22 Ultra tanıtım

Galaxy S22 Ultra tanıtım

Fiyat açısından Samsung’un bugüne kadar çıkan söylentilere göre 100 dolara varan zam yapması bekleniyor. Dünya çapında yaşanan çip krizi ve maliyetlerin artması Samsung’un bu zammı yapmasına neden olacak gibi görünüyor. Türkiye pazarına 15.000 TL ve üzerinde giriş yapacağını düşündüğümüz yeni seri bakalım fark yaratabilecek mi?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.