realme Ocak 18, 2022 11:50

Realme Büyük Bir Başarıya Daha İmza Attı

Çinli teknoloji devi Realme başarıdan başarıya imza atmaya devam ediyor. Realme'nin yeni başarısı firmada yüzlerin gülmesini sağlıyor.
Realme Büyük Bir Başarıya Daha İmza Attı

realme, Strategy Analytics‘e göre, sayı serisinin 2021’in 3. çeyreği itibarıyla ‘New Age Smartphone Families‘ arasında 4. sırada yer almayı başardı. Realme’nin 2018’de çıkışını gerçekleştirmesinden bu yana 14 çeyrekte tam tamına 40 milyon sevkiyata ulaşan en hızlı büyüyen Android akıllı telefon serisi olduğu ortaya çıktı.

Bu, şirketin geçtiğimiz Ağustos ayında 2018’deki lansmanından bu yana 37 ayda 100 milyon küresel akıllı telefon satışını aştığını duyurmasının ardından geldi. New Age Smartphone Families, OPPO, Reno ve iQOO dahil olmak üzere 2018’den beri piyasaya sürülen telefon ürün grupları olarak tanımlanıyor. Şirket, 16 Ocak’ta yeni 9 serisinin bir sonraki akıllı telefonu olan 9i’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ayrıca Çinli teknoloji devi önümüzdeki aylarda seriyi genişletecek.

Yeni dönüm noktası hakkında yorum yapan realme Hindistan CEO’su, realme Başkan Yardımcısı ve realme International Business Group Başkanı Madhav Sheth; “realme sayı serisi, akıllı telefon portföyümüzdeki en önemli serilerden biri. 40 milyon sevkiyatı aşan bu yeni kilometre taşı için çok heyecanlıyız. Sayı serimiz dünya çapındaki genç kullanıcılara yöneliktir ve kullanıcılarımız tarafından memnuniyetle karşılanan çok sayıda teknolojik yeniliği başarıyla getirdik. Bu yıl sayı serimizi genişletmek ve sektöre daha fazla aksaklık getirmek için bazı heyecan verici planlarımız var.” ifadelerini kullandı.

Realme

40 milyon telefon satmak oldukça büyük bir iş. OPPO’nun zirvede yer aldığı bu klasmanda realme’nin Samsung’un bile önünde yer aldığını belirtelim. Çip krizine rağmen tanıttığı yeni uygun fiyatlı telefonları ile dikkatleri üzerine çeken Çinli teknoloji devi bakalım yılın geri kalanında nasıl bir performans sergileyecek?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.