Akıllı Telefon Ocak 18, 2022 9:25

AnTuTu Kullanıcı Memnuniyet Oranı En Yüksek Telefonlar Açıkladı!

AnTuTu kullanıcı memniniyeti en yüksek olan Android telefonları açıkladı. Note serisinin son temsilcisi olan Galaxy Note 20 Ultra zirvede.
AnTuTu Kullanıcı Memnuniyet Oranı En Yüksek Telefonlar Açıkladı!

Popüler kıyaslama uygulaması AnTuTu, aralık ayının kullanıcı memnuniyet oranı en yüksek Android akıllı telefonlar listesini yayınladı. Yaklaşık bir buçuk yıl önce piyasaya sürülen ve son Note serisi telefon olması beklenen Galaxy Note 20 Ultra bu sıralamada zirvede yer alıyor.

Dahili S-Pen kalemle birlikte sıra dışı bir kullanım vaat eden telefon % 97.25’lik memnuniyet oranı ile listede bir numarada yer alıyor. Listenin ikinci sırasında Samsung’un bir diğer amiral gemisi telefonu Galaxy S21 Ultra 5G‘yi görüyoruz. Bu modelde ise memnuniyet oranı % 93.14 olarak açıklandı. Galaxy S21 Ultra’nın da S-Pen destekli bir telefon olduğunun altını çizelim.

Bir önceki ay üçüncü olan Redmi Note 11 Pro+ %92.86’lık oranla yerini korumaı başardı. Redmi Note 11 Pro+, 120 watt hızlı şarj desteğiyle pili 15 dakikada dolabilen sınıfındaki tek akıllı telefon.

Alt bölümde kullanıcı memnuniyeti en yüksek akıllı telefonları bulabilirsiniz. Listede Huawei’in iki üst segment telefonu da yer almakta.

AnTuTu Kullanıcı Memnuniyet Oranı En Yüksek Android Telefonlar

  1. Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
  2. Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
  3. Redmi Note 11 Pro +
  4. Huawei P50 Pro
  5. Vivo S10 Pro
  6. Huawei Mate 40 Pro
  7. İqoo Z5
  8. Nubia redmi Magic 3
  9. Nubia Red Magic 3 Pro
  10. OPPO K9 PRO 5G
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.