Güncel Teknoloji Haberleri Ocak 16, 2022 11:52

Samsung Nerede Hata Yaptı? Neden Bunlardan Vazgeçti?

Galaxy S21 FE pil testinden sonra Samsung'un hataları ile ilgili birçok yorum aldık. Peki, Samsung Nerede Hata Yaptı? İşte detaylar...
Samsung Nerede Hata Yaptı? Neden Bunlardan Vazgeçti?

Akıllı telefon pazarında rekabet kıyasıya sürerken dünyanın en büyük üreticisi Samsung yoluna hız kesmeden devam ediyor. Son dönemde arka arkaya güncellemeler ile kullanıcılarını memnun eden Güney Koreli üretici hiç hata yapmıyor mu? İşte Samsung’un bu süreçte yaptığı hataları sizler için bir araya getirdik. Samsung Nerede Hata Yaptı? Diye soran birçok kişi var ve bu videoda bu sorunun cevabını ya da cevaplarını bulabileceksiniz.

Aslında bu videoyu Samsung’un Hindistan pazarını Xiaomi’ye kaybettiği gün çekmemiz gerekiyordu ama kısmet bugüneymiş. Zira Samsung’un neden kan kaybettiğini çok daha detaylı bir şekilde anlayabileceksiniz. Bu süreçte Samsung kullanıcıların sevdiği ve beğendiği en iyi özelliklerini telefonlarından bir bir kaldırması kullanıcılar tarafından Samsung’un ciddi anlamda eleştirilmesine de sebep oldu. Bu noktada Samsung‘un Apple ile dalga geçip daha sonra aynen Apple gibi kutu içeriğinden şarj aletini ve kulaklığı çıkarması en basit tabirle kullanıcıları oldukça hoşnutsuz etti. Tüm bunlarla birlikte Samsung’un hızlı şarj teknolojisini halen geliştirememesi ise yine bu noktada kullanıcıların Güney Koreli üreticiyi ciddi anlamda eleştirmelerine sebep oldu.

Bunlarla birlikte Samsung’un yaptığı birçok hata var ve aşağıdaki videoda da birçok detayı yine bulabileceksiniz. Sizlerin de bu konudaki düşüncelerinizi merak ediyoruz. Lütfen hem forumda hem de video altında yorumlarınızı bizlerle paylaşın…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.