Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Huawei Türkiye’den Anlamlı Reklam!

Huawei Türkiye, ülkemizde iletişim teknolojilerine dikkat çeken yeni reklamını yayınladı. Huawei'nin yayınladığı reklam oldukça anlamlı.

Huawei Türkiye’den Anlamlı Reklam!

Türkiye’deki yatırımları ile dikkat çeken Huawei, bugün yeni reklam filmi ile karşımıza çıktı. Yeni reklamı ile ülkemizdeki iletişimin nasıl geliştiğini anlamlı bir şekilde gösteren Huawei ülkemize olan yatırımlarına devam edeceğinin de sinyallerini veriyor. Çinli teknoloji devi tanıtım filminde iletişimin gelişimini genç bir kadının ailesiyle kurduğu uzaktan iletişim süreci anlatıyor.

Dikkat çeken tanıtım filminde; telefon kulübesi ve sabit telefon gibi geçmiş dönemdeki iletişim teknolojilerinin bugün geldiği aşama, bazı şeyler hiç değişmez mesajı çerçevesinde paylaşılıyor.

Şirketin 20. yıl etkinliklerinin ilk adımlarından biri olan filmin devamında ise kariyerine Huawei Türkiye’de çalışan bir mühendis olarak devam eden genç kadının verdiği şu mesajlar öne çıkıyor;

Müşterilerimiz ve ortaklarımızla beraber teknolojide büyük değişimlere imza attık. Aynı masa etrafında her zaman birlikte olamasak da bizi birbirimize bağlayan teknolojilerle her zaman beraber olduk. İletişim yollarımız değişti ancak; özlemimiz sevincimiz, üzüntümüz, avuntumuz, ayrılmamız, kavuşmamız ve bunları paylaşma ihtiyacımız hiç değişmedi. Bazı şeyler hiç değişmez.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.