Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

OPPO Türkiye Mağazası Açılıyor mu? İşte İlk Görsel

Bugün sızan bir görsel OPPO Türkiye Mağazası ile ilgili heyecana sebep oldu. Peki OPPO yeni bir mağaza mı açıyor? İşte detaylar...

OPPO Türkiye Mağazası Açılıyor mu? İşte İlk Görsel

OPPO, dünyanın en büyük dördüncü üreticisi konumuna gelmiş durumda. Üst tarafta ise Xiaomi, Apple ve Samsung bulunuyor. İlk üçe girer mi? Bu sorunun cevabı üreticinin önümüzdeki süreçte yapacağı yatırımlara bağlı. OPPO, geçtiğimiz yıl içinde Türkiye’deki üretim tesisini açtı ve buradan da tüm dünyaya telefon göndermeye başladı. Reno 5 lite gibi orta üst segment telefonları Türkiye’de üretilmesi sonrasında amiral gemisi telefonların da Türkiye’de üretilebileceği haberleri konuşulurken bugün sektörün duayenlerinden sevgili ağabeyimiz Cem Kıvırcık kişisel sosyal medya hesabından OPPO Türkiye mağazası olduğu iddia edilen görselini ilk kez paylaşmış oldu.

Güncelleme: Cem Kıvırcık servis merkezinin Harbiye’de İstanbul Radyosu’nun hemen karşısında olduğunu söyledi

Açıkçası bu görsele baktığımızda tabelada Service Center yazdığını görüyoruz. Yani bize sorarsanız burası mağazadan çok bir servis merkezi olacak. OPPO kullanıcıları sorun yaşadıkları OPPO cihazlarını buraya götürerek servis alabilecekler. Henüz burası ile ilgili resmi bir açıklama gelemdi ama açıklama geldiğinde sizlerle detayları ve lokasyonu da paylaşacağız. Servis merkezi açıldığında merkeze gidip yerinde de ürünlerin nasıl işlendiğini ve sürecin nasıl yönetildiğini de bir video ile umarız paylaşabiliriz.

Bildiğiniz üzere bazı üreticilerin böyle servislerde 1 saat içinde tamir garantisi verdiklerini biliyoruz. OPPO’nun bu servis merkezinde nasıl bir süreç yöneteceği ise merak konusu. Bununla birlikte OPPO’nun artık ülkemizde de bir mağaza açması gerektiğine şiddetle inanıyoruz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.