Ocak 12, 2022 19:53

PUBG Ücretsiz Oldu! Oyuncular Yumulun!

Battle Royale'ın vageçilmezi PUBG ücretsiz oldu. Oyun artık PC ve konsollarda ücretsiz olarak oynanabilecek. Paran verenler ne yapacak?
PUBG Ücretsiz Oldu! Oyuncular Yumulun!

Oyuncuların vazgeçilmezi olan PUBG BATTLEGROUNDS artık PC ve konsollarda ücretsiz oldu. Yeni oyuncular, oyun içi içeriğin çoğuna erişebilecekleri ücretsiz bir hesapla oyuna başlayacaklar. Ancak, bazı özelliklerin kilidini açmak için istediğiniz zaman BATTLEGROUNDS Plus’a yükseltebileceksiniz. Peki, oyuna daha önce para ödeyenler ne yapacak? Bir avantajları olacak mı?

PUBG Mevcut Oyuncular için Avantajlar Sunacak

Oynaması ücretsiz geçişten önce oyunu satın alan geri dönen ve mevcut oyuncuların hesapları yalnızca otomatik olarak BATTLEGROUNDS Plus’a yükseltilmekle kalmayacak, aynı zamanda bir ödül paketi olan PUBG – ÖZEL HATIRLATMA PAKETİ alacaklar.

Bildiğiniz gibi PlayerUnknown’s Battlegrounds, ilk olarak Mart 2017’de Steam’in erken erişim beta programı aracılığıyla Windows için piyasaya sürüldü. Daha sonra Xbox ve PlayStation’a geldi. Ücretli sürümlerin ardından oyunun yaratıcıları Krafton, oyunun bugünden itibaren ücretsiz olarak oynanabileceğini müjdeleyerek herkesi sevindirdi.

Şirket, PUBG’nin ayrıca bir dizi iyileştirme içereceğini söyledi. Oyunun çoğu özelliğine erişim sağlayan Temel hesap olsa da bazı özellikler BATTLEGROUNDS Plus hesaplarıyla sınırlı olacak ve ihtiyacı olanlar 12.99 dolar ödeyecek. Bu ödemeden sonra aşağıdakilere sahip olabileceksiniz.

  • Hayatta Kalma Ustalığı Deneyimi +%100 artış
  • Kariyer – Madalya sekmesi
  • Dereceli Mod
  • Özel Maç oluşturma ve oynama.
  • Kaptanın Kamuflaj Şapkası
  • Kaptanın Kamuflaj Maskesi
  • Kaptanın Kamuflaj Eldivenleri
  • 1300 G-COIN Bonusu

PUBG’yi Steam, Microsoft Store ve PS Store’dan bugünden itibaren ücretsiz olarak indirip siz de bu maceraya ortak olabilirsiniz.

PUBG

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.