Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Vivo Y33T Uygun Fiyatıyla Can Yakmaya Geldi!

Şirketin yeni akıllı telefon serisi Vivo Y33T, uygun fiyatıyla gündemde yerini aldı. İşte telefonun detayları karşınızda.

Vivo Y33T Uygun Fiyatıyla Can Yakmaya Geldi!

Geçtiğimiz hafta Vivo Y33S 5G modeli 3C sertifikasyonundan geçmişti ve bu modelin 4G sürümü olan Vivo Y33T de aynı şekilde piyasaya sürülecek. Uygun fiyattan raflarda yerini alması beklenen akıllı telefonun özellikleri bir hayli dikkat çekici. Gelin detaylara bir göz atalım.

Vivo Y33T, Giriş Seviyesinde Süper Özellikler Sunacak

Tasarımıyla başlarsak akıllı telefon damla çentiği ve üçlü kamera sistemi ile göze çarpıyor. 2408X1080 çözünürlük sunan telefon Full HD+ ekran deneyimi yaşatacak. %90.6 ekran-gövde oranı sunan akıllı telefon, NTSC renk gamının %96’sını destekliyor. 182 gram ağırlıkta olan cihaz, 8 mm kalınlığa sahip.

6.58 inç LCD panel ile gelen akıllı telefon, donanım kısmında Qualcomm’un fiyat/performans işlemcisi olan Snapdragon 680’i taşıyor. microSD kart desteğiyle birlikte akıllı telefon 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama sağlıyor.

Vivo Y33T

Fotoğraflar için 50 Megapiksel birincil, 2 Megapiksel derinlik ve 2 Megapiksel makro lens taşıyor. Süper Gece modu, Süper HDR ve kişileştirilmiş portre gibi çekim modları ile birlikte fotoğrafçılık deneyimini yükseltiyor.

Kutudan Android 12 tabanlı Funtouch OS ile çıkan cihaz, 18W hızlı şarj desteği sağlayan 5.000 mAh pil taşıyor. Büyük pili ile birlikte akıllı telefon, 256$ fiyat etiketi ile raflarda yerini  bugün itibariyle alacak.  Markaya ait yeni gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.