Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Redmi K50 Kılıfı Ortaya Çıktı! Kamera Böyle Olacak!

Redmi'nin merakla beklenen telefonu Redmi K50 kılıfı ile ortaya çıktı. Bu kılıf telefonun kamera tasarımı ile ilgili bilgiler veriyor.

Redmi K50 Kılıfı Ortaya Çıktı! Kamera Böyle Olacak!

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi‘nin merakla beklenen telefonu Redmi K50 için kasanın görselleri bugün ortaya çıktı. Bu resimlere bakılırsa, bu modelin kamerasından olağanüstü bir şey beklemek yanlış olur. Ana modelde sıradan lensli üç modül olacak ve periskop modülü olmayacak. Ana model fiyat/performans olacağı için bu yüzden kamera açısından büyük bir şey beklememek gerekiyor.

Ayrıca, kesiklere bakılırsa parmak izi tarayıcı yan kenarda bulunacak. Üst kenarda bir IR yayıcı yer alacak. Telefonda iki adet hoparlör bulunacak ve stereo ses deneyimi sunacak. Kılıf fotoğrafının yayınlanmasıyla neredeyse aynı anda, K50 özellikleri ile ilgili ayrıntılar ortaya çıktı.

Daha önceki sızıntılar bu modele Snapdragon 870 ve Snapdragon 888 arasında bir performansa sahip Dimensity 8000 yonga setinin kullanılacağı yönündeydi. Şimdi Redmi K50’nin Snapdragon 870 üzerine inşa edileceği söyleniyor. Bu işlemci tercihinin değişmesindeki neden ne merak ediliyor.

Şimdilik pil kapasitesinin ne olacağı söylenmiyor. Ancak kablolu şarjın 67W hızlı olacağı söyleniyor. Şubat ayının başında tanıtılacak olan yeni serinin üç farklı modele sahip olması bekleniyor. Bunlar K50, K50 Pro ve K50 Pro Plus olacak. İlerleyen dönemlerde muhtemelen bu seriye Gaming Edition da eklenecek.

Redmi K50

Fiyat konusunda oldukça ideal bir seviyede satışa sunulması beklenen bu canavarın Türkiye pazarına ne zaman geleceği bilinmiyor. Umarız bu seri ülkemize de uygun fiyatı ile giriş yapar. Bakalım Çinli teknoloji devi yeni modelleri ile piyasayı domine etmeye devam edebilecek mi?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.