Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

realme 9 Pro, Devasa Pili ile Gündemi Salladı!

Şirketin en amiral gemisi realme 9 Pro, büyük pil kapasitesi ile gözlere parladı. İşte beklenen akıllı telefonun pil kapasitesi.

realme 9 Pro, Devasa Pili ile Gündemi Salladı!

Önümüzdeki haftalarda tanıtılacak olan realme 9 Pro, TÜV sertifikasında RMX3472 model numarasıyla belirerek bizlere pil kapasitesi hakkında bilgi sağlamış oldu. Dikkat çekici akıllı telefon, kullanıcılarına uzun pil kullanım süresi sunmada başarılı olacak.

realme 9 Pro Süper Pil Kapasitesi Getirecek

Akıllı telefonun özelliklerine dair bilgiler kıt olsa da, telefonun pil kapasitesi ortaya çıkarak cihazı bekleyenler için önemli detaylar sağlanmış oldu.

TÜV sertifikasına baktığımızda akıllı telefonun 4.880 mAh kapasitesinde pil ile paketlendiğini görüyoruz. Ancak tipik değeri 5.000 mAh olduğu için bu kapasiteden piyasaya tanıtılacaktır. Oldukça büyük olan pil kapasitesinin hızlı şarj özellikleri ortaya çıkmadı ancak amiral gemisi bir seri olduğu için yüksek hızlı şarj değerleri sunacaktır.

realme 9 Pro

Donanım kısmında ise cihazın MediaTek’in performanslı Dimensity 810 yonga seti ile donatılacağı söylentilerde yer alıyor. Telefonun kamera detayları da bir hayli dikkat çekici. 50 Megapiksel üçlü kamera sistemi ve 16 Megapiksel ön kamerası çekimlerde güzel deneyimler sağlayacak.

Bu yılın şubat ayında piyasaya sürülmesi 9 Pro’nun büyük kardeşi olan Pro Plus sürümü de aynı vakitte tanıtılacak. Serinin giriş seviyesi modellerinden olan realme 9i’nin ise 10 Ocak’ta tanıtılması bekleniyor. Heyecanla beklenen akıllı telefonların yeni gelişmelerini kaçırmamak için sıkı takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.