Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Sepet Dolusu Fırsatlar Kampanyası Başladı! İşte İndirimli Ürünler

Bugün MediaMarkt mağazalarında başlayan Sepet Dolusu Fırsatlar indirim kampanyasında hangi ürünler öne çıkıyor? Gelin bir göz atalım...

Sepet Dolusu Fırsatlar Kampanyası Başladı! İşte İndirimli Ürünler

Ülkemizde aran dolar kuru özellikle teknolojik ürün alımını bir hayli zorlaştırdı. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük perakendecisi MediaMarkt ise yaptığı indirimler ile ülkemiz insanına destek olmaya devam ediyor. Zaman zaman yapılan kampanyaları sizlere duyuruyoruz. Bugün de MediaMarkt’ta başlayan ve 8 Ocak10 Ocak arasında sürecek olan Sepet Dolusu Fırsatlar kampanyasında bahsetmek istiyoruz.  Akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine, dizüstü bilgisayarlardan televizyonlara tüm elektronik ihtiyaçlarınız adresi MediaMarkt bize ne gibi indirimler sunuyor?

İndirimli ürünlerin hepsini burada anlatabilmek mümkün değil ama kampanya detaylarına ve tüm indirimli ürünlere buradaki adrese tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlk ürünümüz tatillerin başlamasına yakın alınabilecek bir laptop oluyor. ASUS X515JA-BR1968T serisi laptop ile evde hem ders, hem de işte bu ürünü kullanabilirsiniz. 15,6 inç ekran boyutuna sahip olan ürün gücünü Intel i3 yonga setinden alıyor. Bununla birlikte 256GB SSD ve 4GB RAM gücü de laptopa eşlik ediyor. Bu kampanya dahilinde ASUS X515JA-BR1968T ürünü 5.999 TL’den satın alabilirsiniz ve bunu da 9 ay taksite bölebilirsiniz.

ASUS X515JA-BR1968T

Bir başka kampanyalı ürün ise bizim de severek test ettiğimiz ve halen de kullanmış olduğunuz Xiaomi Redmi Buds 3 Bluetooth Kulaklık. Son dönemde birçok kişinin bluetooth kulaklık kullandığına şahit oluyoruz. Özellikle Redmi Buds 3 serisi gibi düşük gecikme moduna sahip kulaklıkların ses iletimi tarafında kablolu kulaklıklar kadar performans ortaya koyduğunu görüyoruz. Qualcomm QCC3040 yonga setine sahip olan bu ürün Bluetooth 5.2 desteği ile de kendi fiyat segmentindeki birçok ürüne fark atıyor. 12mm Sürücü desteği ise sesin oldukça temiz bir şekilde bize gelmesini sağlıyor. Sepet Dolusu Fırsatlar kampanyası dahilinde ürünün fiyatı 599 TL seviyelerine gelmiş durumda. Kesinlikle kaçmaz bir ürün…

Birçok kişi videolarımızı ne ile çektiğimizi soruyor. Açıkçası videolar çok profesyonel ve oldukça pahalı ürünler ile çekiyoruz ama bu noktada içerik üreticilere ve giriş seviyesinin biraz üzerinde fotoğraf işi ile ilgilenenlere Canon EOS M50 Aynasız Fotoğraf Makinesini önerebiliriz. Zira bu ürün birçok kişinin tüm ihtiyacını karşılayacaktır diye düşünüyoruz. 24 Megapiksel desteği ve 51.200 ISO aralığına çıkabilmesi ile hem gündüz hem de düşük ışıklı ortamlarda mükemmel işlere imza atabilir. 4K Video çekim desteği ile hem fotoğraf hem de vLog çekimlerinde en iyi arkadaşınız olabilir. Bu arada arkadaki ekranın size dönebilen bir yapısı olduğunu ve bundan dolayı da vLog çekimlerinde kendinizi rahatlıkla görebildiğinizin altını çizelim.

Madem çekim dedik size çekimler ile ilgili bir ürünün daha kampanyasında bahsedelim. Artan kamera performanslarından sonra vLog çekimleri için cep telefonları da oldukça fazla kullanılıyor. İşte cep telefonları ile çektiğiniz görüntülerin gimbal ile çekilmiş gibi bir hissiyata sahip olmasını istiyorsanız bu ürün tam size göre. El titremelerini yok eden DJI OM 4 SE modeli de Sepet Dolusu Fırsatlar kampanyası ile indirime gidiyor. Kampanya dahilinde 1.499 TL‘den satışa sunulan ürün yazılım tarafında hem Android hem de iOS desteği ile öne çıkıyor. 290 Gram ağırlığa kadar telefon taşıma kapasitesine sahip ürünün kendi ağırlığı ise 405 gram seviyesinde ki bu değer bir el gimbalı için oldukça iyi.

Bir başka indirimli ürün ise özellikle siz okuyucularımızın ilgisini ekstradan çekecek olan Honor Band 6 olabilir. Zira bu ürün ile bir akıllı saat ile yapabileceğiniz birçok şeyi yapabilirsiniz. Sağlık ve uyku takibi ile birlikte 100’den fazla spor modu desteği ile Honor Band 6 fiyatı ile de öne çıkıyor. Kampanya dahilinde ürünün fiyatının 549 TL seviyelerinde olduğunu belirtelim. Hem şık hem kullanışlı hem de şarjı iyi giden bir “band” ürünü almak istiyorsanız bu fırsat da kaçmaz.

Sizlerle paylaşacağımız son ürün ise ses ürünü olacak. Son dönemde birçok kişinin hem oyun hem de toplantı sırasında kullandığı kafa üstü kulaklıklar popülaritesini sürdürürken bu konudaki en iddialı ürünlerden birisi PHILIPS TAH4205 BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık da yine kampanyadan faydalanıyor. Bluetooth 5.0 desteği sayesinde düşük gecikme desteğine sahip olan bu üründe hızlı şarj desteği de var. Kulaklığın 32mm neodymium desteğine sahip sürücüleri ise takdiri hak ediyor. Fiyatı ise bu kadar özelliğe göre inanılmaz ucuz. Sadece 399 TL‘ye bu ürünü satın alıp tüm keyfi yaşamaya başlayabilirsiniz.

İndirimler oldukça TeknoBurada.Net olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.