Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

iPhone 12 Fiyatı Düştükçe Düşüyor!

Apple'ın sevilen telefonu iPhone 12 fiyatı konusunda kullanıcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Fiyat yine düşüşe geçti.

iPhone 12 Fiyatı Düştükçe Düşüyor!

Apple‘ın 2020’de tanıttığı ancak hala taş çıkaran telefonu iPhone 12 fiyatı ile yüzleri güldürmeye devam ediyor. Firmanın çok ses getiren telefonu iPhone 12 ve 12 mini’nin fiyatı bugün bir kez daha düştü. Şimdilik sadece Hindistan ve Çin’de fiyatı düşen telefonun, ülkemizde gram indirim almaması ise bizleri derinden yaraladı diyebiliriz.

iPhone 12 fiyatı Hindistan’da dibi gördü! Darısı başımıza!

Hindistan’ın online alışveriş sitesi Flipkart’ta 64 GB dahili belleğe sahip iPhone 12’nin temel sürümünün fiyatı 725 dolara düştü. Bundan önce resmi fiyat 888 dolardı. Aynı zamanda 128 GB dahili belleğe donatılmış versiyonun fiyatı 874 dolara düştü.

64 GB dahili belleğe sahip iPhone 12 mini’nin daha genç versiyonu artık ülkede 551 dolara, 128 GB dahili belleğe sahip olan varyant ise 740 dolara satılıyor. Bu telefonlar beyaz, siyah ve mavi renk seçenekleriyle sunuluyor. Mor renk seçeneğinin fiyatı hala düşmüyor.

Türkiye’de ise 13.499 TL’ye satılan iPhone 12’nin ülkemizde daha da indirim alması zor görünüyor. Apple’ın sürekli değişen kurlardan sonra bu seviyeye fiyatları indirmesi bile bir mucize diyebiliriz. Bundan sonra muhtemelen bu fiyatlar artık sabit olacak. Yani iPhone 14 çıksa bile 12’nin fiyatı yine bu seviyelerde kalacak.

iPhone 12 Fiyatı

Ülkemizde altın gibi değerli olan ve değer kaybetmesi gerekirken değer kazanan tek teknolojik ürün Apple’ın ürünleri diyebiliriz. Apple ürünü alan kişinin zarara ürün satması mümkün değil. Diğer markalarda ise bu durum tam tersi.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.