Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Apple AirPods Pro 2 Bekleyenlere Süper Haber!

Şirketin heyecanla beklenen kablosuz kulaklık serisi Apple AirPods Pro 2, kutusunu içeren bir gelişmesi ile gündemi salladı. İşte detaylar.

Apple AirPods Pro 2 Bekleyenlere Süper Haber!

Cupertino devinin kablosuz kulaklık serisi büyük pazar payına sahip ve serinin devamı olan Apple AirPods Pro 2 için yeni gelişmeler de ortaya çıktı. Liderliğini sürdürmek isteyen şirket, bu seriye süper bir teknoloji getirmeye hazırlanıyor. Gelin detaylara bir göz atalım. 

AirPods Pro 2’nin Şarj Kutusu Ses Özelliğine Sahip Olacak!

Birçok gelişme ile gündeme çıkan AirPods Pro 2’nin yeni gelişmesi bu sefer şarj kutusu ile ilgili. Kulaklığın şarj kutusu, daha önceki serilerde görülmeyen bir ses yayma özelliğine sahip olacak. Örneğin AirPods’unuzu çıkardınız, yanlış yerleştirdiniz veya kaybettiniz diyelim. Bu durumda kulaklığın şarj kutusu ses çıkaracak ve sizi bilgilendirecek.

AirPods Pro 2

Bu ses desteği ile birlikte kullanıcılar, şarj kutusunun kaybolma derdinden kurtulmuş olacak. Şu anda bu teknoloji aslında var ancak sadece kulaklıkları içeriyor. Şarj kutusunun ses çıkarabilmesi Pro 2 serisi ile birlikte ilk olacak.

AirPods Pro 2 Serisi Ne Zaman Tanıtılacak?

Cupertino devi, AirPods 3‘ü geçtiğimiz yılın ekim ayında piyasaya sürmüştü ancak şirket, AirPods Pro 2’nin hakkında dolaşan çok sayıda rapora rağmen kablosuz kulaklığı geçtiğimiz lansmanda tanıtmamıştı.

AirPods 3

Apple analistlerine göre, bu amiral gemisi kablosuz kulaklığı 2022’nin son çeyreğine kadar satın alamayacağız. Ekim ve aralık ayları arasında satışa çıkması beklenen seri, henüz bilmediğimiz teknolojileri de getiriyor olabilir. Bu sebepten dolayı, yeni gelişmeleri kaçırmamak için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.