Akıllı Telefon Aralık 31, 2021 13:20

Samsung Galaxy S22 Ultra’ya En Net Bakışı Atalım

Samsung Galaxy S22 Ultra cephesinden ilk resmi görsel sonunda geldi. Güvenilir bir kaynak tarafından yayınlanan görüntüye göz atalım.
Samsung Galaxy S22 Ultra’ya En Net Bakışı Atalım

Samsung Galaxy S22 Ultra gelecek yılın en üst segment telefonlarından biri olacak. Bu telefonu özel kılacak gelişmeler arasında ilk sıraya dahili S-Pen kalemi koyabiliriz. Ayrıca Samsung her ne kadar Galaxy Note serisini sonlandırsa da S22 Ultra’yı Note serisinin devamı olarak nitelendirmek doğru olacaktır.

Galaxy S22 Ultra’nun bugüne dek sayısız görüntüsü yayınlandı. Son olarak ise mobil pazarın ünlü bilgi kaynaklarından @evleaks, Galaxy Note 22’nin basın görselini yayınladı. S22 Ultra arka kamera ayrıntısı dışında neredeyse Galaxy Note 20 Ultra ile aynı görünüyor. Benzer kenar hatlar, alt ve üst kısımda belirgin köşeler, S22 Ultra’yı Galaxy Note serisinin devamı gibi gösteriyor. Benzer renk seçeneğini Galaxy Note 20 Ultra’da gördüğümüzü de belirtelim. Öte yandan yayınlanan resmi görselde S-Pen kalem siyah renkte görünüyor.

Galaxy S22 Ultra, diğer Galaxy S22 serisi modellerden sadece görünümü itibariyle ayrılmayacak. Telefonda dopdolu bir donanım olacak. Bunların başında Quad HD+ çözünürlüğünde AMOLED ekran geliyor. Daha büyük ve daha hızlı şarj desteğiyle gelecek olan telefonda arka bölümde dört kamera yer alacak. Kamera çözünürlükleri 108 megapiksel + 12 megapiksel + 10 megapiksel + 10 megapiksel şeklinde olacak. Ana kameraya ultra geniş açılı, telefoto ve periskop kameralar eşlik edecek.

Son olarak ise Galaxy S22 serisinin şubat ayının ilk günlerinde tanıtılacağı beklentiler arasında.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.