Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

realme GT 2 Pro Kamera Örnekleri İnanılmaz Görünüyor

realme GT 2 Pro kamera tarafında bekletileri aşacağa benziyor. Akıllı telefonda Find X3 Pro'daki mikroskop kamera yer alacak.

realme GT 2 Pro Kamera Örnekleri İnanılmaz Görünüyor

realme GT 2 Pro kamera tarafında sadece markanın değil mobil dünyasının en iyilerinden biri olacak. 4 Ocak tarihinde resmi duyurusu gerçekleşecek telefonun ultra geniş açılı ve mikroskobik kamerasından yansıyan bazı fotoğraflar yayınlandı. Mikroskobik kamera ilk kez OPPO Find X3 Pro modelinde yer aldı. realme GT2 Pro’daki bu kamera ise iddiaya göre alan derinliğini 4 kat ve nesne mesafesini yaklaşık 2 kat artıracak.  Ayrıca deri ve su gibi içerikleri algılayabilecek.

realme GT 2 Pro’nun arkasında ayrıca 50 megapiksel çözünürlüğünde ultra geniş açılı bir kamera kullanılacak. Bu kamera 150 derece görüş açısıyla mobil dünyasında bir ilki gerçekleştirecek. realme tarafından yayınlanan örnek bir fotoğraf, şeffaf ve doğal renklerin yanı sıra mükemmel detaylara, görüntünün merkez ve kenarlarında mükemmel keskinliğe sahip olduğunu gösteriyor. Ultra geniş açılı kamera, yaratıcı fotoğrafçılık için görüntüyü bozarak bozuk bir resim elde eden balık gözü modunu da desteklemekte.

realme GT2 Pro modelinde 50 megapiksel ana kamera kullanılacak. Realme bu kameranın OIS destekli Sony IMX766 sensör olduğunu geçtiğimiz gün onayladı. Aynı sensörün yakın zamanda tanıtılan Xiaomi 12’de de yer aldığını belirtelim. realme ayrıca Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisinden güç alacak telefonda bugüne kadarki en büyük soğutma sisteminin kullanılacağını açıkladı.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.