Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

OnePlus 10 Pro Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

OnePlus 10 Pro tanıtım tarihi açıklandı. OnePlus 10 serisi sadece bir hafta uzağımızda. Hatta Pro model için ön siparişler başladı.

OnePlus 10 Pro Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

OnePlus 10 ve OnePlus 10 Pro için artık takvimlerimizi işaretleyebiliriz. Weibo’da resmi bir gönderiye göre seri 4 Ocak tarihinde Çin’de resmi olarak tanıtılacak. Öte yanda Çin’de bir perakendeci OnePlus 10 Pro için rezervasyonları açtı. OnePlus 10 Pro’yu şimdiden sipariş verenler 1000 yuan / 157 $ değerinde bir hediye paketinin sahibi olacak.

OnePlus 10 Pro’nun nasıl bir görünüme sahip olacağı aşağı yukarı netlik kazanmış durumda. Telefon önden bakıldığında OnePlus 8 Pro / 9 Pro modelleriyle aynı görünse de, asıl farkı arka bölümde kamera modülünde göreceğiz. Telefonun arkasında 2 x 2 şeklinde dizilen (3 kamera, 1 LED flaş) dört delik olacak.

Öte yandan OnePlus CEO’su Pete Lau, kısa süre önce yaptığı bir paylaşımda OnePlus 10 Pro’da ikinci nesil LTPO ekranın yer alacağı onayladı. Ekran, 1Hz ila 120Hz arasında değişen esnek bir yenileme hızına sahip olacak. Yeni nesil ekranla birlikte telefondaki pil kullanım süresinin iyileştirilmesi bekleniyor. Ekran demişken, OnePlus 10 Pro’da 6.7 inç büyüklüğünde Quad HD+ çözünürlüğünde Samsung üretimi AMOLED ekran yer alacak.

Akıllı telefonun arka tarafında 48 megapiksel ana sensör, 50 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 3x optik yakınlaştırma destekli 8 megapiksel telefoto kamera şeklinde üç sensör yer alacak.

OnePlus 10 Pro ilk etapta Çin’de tanıtılıp satışa sunulacak. Telefonun küresel çapta kullanıcılarla buluşması şubat ya da mart ayını bulabilir.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.