Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Galaxy S20 için One UI 4.0 Yakında Geliyor

Samsung, güncelleme konusunda bu yıl vites yükseltiyor. Galaxy S20 için One UI 4.0 güncellemesi yakında yayınlanacak. İşte detaylar.

Galaxy S20 için One UI 4.0 Yakında Geliyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, güncelleme konusunda bu yıl vites yükseltmeye hazırlanıyor. Bugün gelen bilgilere göre; One UI 4.0 Shell Operations Manager, Samsung Galaxy S20 serisi telefonlarının yeni arayüzün beta sürümünü almayacağını açıkladı. Çünkü Galaxy S20 için One UI 4.0 güncellemesi çat diye yayınlanacak.

Galaxy S20 için One UI 4.0 güncellemesi Ocak ayında bizlerle olacak

Resmi duyuruya göre Galaxy S20 serisi, güncellemeyi Ocak 2022’de almaya başlayacak. Bu seri, Galaxy S21 serisinden sonra One UI 4.0’ın kararlı sürümünü alacak bir sonraki seri olacak. Samsung’un planına göre akıllı telefonlar Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold 3, Galaxy Note 20, Galaxy S10 ve diğer modeller de One UI 4.0’ın kararlı sürümünü alacak.

One UI 4.0, Android 12 tabanlıdır ve arayüz, Android 12’den Material You tasarım dilini kullanıyor. Samsung ayrıca çok sayıda yerleşik yerel uygulamayı yeniden tasarlayarak yeni özellikler ve etkileşimli animasyonlar ekledi ve reklamları kaldırdı. Güvenlik açısından, Samsung’un Knox çözümü de güncellenecek ve Snapdragon 888 ve Exynos 2100 yonga setleri de optimize edilecek.

Galaxy S20 için One UI 4.0

Söylentilere göre One UI 4.0 arayüzü Android 12 ile en uyumlu bir şekilde çalışan arayüz olacak. Güncellemeyi OTA üzerinden hızlı bir şekilde sunacak olan Samsung, bu sefer bölgesel bölgesel sunmak yerine tüm dünya ile aynı anda güncelleme yayınlamaya odaklanacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.