Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Yeni Yıl İçin Hediye Seçimi Yapalım mı? 2202 Gelmiş Hoş Gelmiş

2022 Yılı geldi çattı. Peki, Yeni Yıl İçin Hediye Seçimi yaptınız mı? Halen hediye seçimi yapmadıysanız bu video tam size göre...

Yeni Yıl İçin Hediye Seçimi Yapalım mı? 2202 Gelmiş Hoş Gelmiş

Yeni yıl geldi çattı. Her yıl olduğu gibi yeni yıldan oldukça ümitliyiz. Umarız bu yıl Koronavirüs belasından kurtulur ve eski hayatlarımıza geri dönebiliriz. Yeni yıl gelince her evde bir heyecan yaşanıyor. Yeni yıl gecesi kimisi dışarıda eğlenirken kimisi de evde yeni yıl programları ile aile saadeti yaşıyor. Yeni yılı her nerede her nasıl kutlarsanız kutlayın sevdiklerinize küçük bir hediye almak onları oldukça mutlu edecektir. Peki yeni yıl için hediye seçimi konusunda kararsız mı kaldınız? Cevabınız evet ise bu video tam size göre.

Geçtiğimiz günlerde MediaMarkt Çanakkale mağazasına gittik ve yeni yıl hediye seçimi ile ilgili bir video hazırladık. Açıkçası öncelikle şunu söylemek gerekiyor. Herkese her hediye alınmaz. Zira bir kadına almak istemeyebileceğiniz ürünler de yok değil. Video içinde söyledik ama bir kadına tartı ya da epilatör gibi ürünler almak ciddi sorunlar yaşamanıza sebebiyet verebilir. Peki en riskiz hediyeler hangileri?

Bu soruların hepsini video içinde bulabileceksiniz ama MediaMarkt mağazalarında bizimde oldukça hoşumuza giden bir kampanya ile karşılaştık. Samsung Galaxy S20 FE alanlara Galaxy Tablet hediye olarak veriliyor. Bu kampanya gerçekten kaçmaz diye düşünüyoruz. Zira bir hediye ile 2 farklı kişiyi sevindirmeniz de oldukça mümkün.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.