realme Aralık 22, 2021 15:10

Realme GT 2 Pro Kanlı Canlı Ortaya Çıktı

Realme'nin yeni canavarı Realme GT 2 Pro tanıtılmadan basın görselleri ortaya çıktı. Sade ve şık tasarım isteyenler buna bayılacak.
Realme GT 2 Pro Kanlı Canlı Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi Realme şirketi, ilk premium amiral gemisi telefonuyla ilgili ayrıntıları açıklamaya devam ediyor. Daha önce şirket, Realme GT 2 Pro‘nun ana önemli özelliklerini açıklamıştı. Bugün ise telefonun tanıtım tarihinin açıklanmasından kısa süre sonra basın görselleri yayınlandı. Realme GT 2 Pro görünüşe göre sade ve şıklığın ta kendisi olacak.

Realme GT 2 Pro tasarımı ile ben buradayım diyecek

GT 2 Pro’nun tasarımı, Realme GT Master Edition‘ın tasarımını yapan ünlü Japon endüstriyel tasarım ustası Naoto Fukasawa ile ortaklaşa geliştirilmiş. Realme GT 2 Pro’nun yeni tasarımı Paper Tech Master Design olarak adlandırılıyor ve The Future in Paper fikrine dayanıyor. Realme bu tasarımı; “Kağıdın birinci sınıf, zarafet ve hafifliğinden ilham almıştır. Sanat ile saygı, sevgi ve çevre dostu olmanın mükemmel birleşimidir.” şeklinde özetliyor.

Telefon dünyanın ilk biyoplastik telefonu olacak. Ayrıca şirketin resmi açıklamalarına göre yeni telefonda Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti, 150 derece görüş açısına sahip kamera, Wi-Fi 6 ve 360 derece NFC teknolojisi desteğine sahip olacak.

Realme GT 2 Pro

4 Ocak 2022 tarihinde Çin’de satışa sunulması beklenen bu canavar önümüzdeki yılın ortalarına doğru muhtemelen Türkiye pazarına da giriş yapar. Fiyat açısından şimdilik bir şey söylemek zor. Çip ve enerji krizinden dolayı yeni amiral gemisi Android telefonlarda fiyat artışı görebiliriz. Türkiye pazarında ise her şey kura bağlı. Kurlar yükselirse fiyatlar 15.000 TL’den başlar hale gelebilir. Bu yüzden fiyat hakkında yorum yapmak için biraz daha beklemekte fayda var.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.