Vivo Aralık 21, 2021 14:24

Vivo V23 Pro, Redmi Note Serisi ile Büyük Rekabete Girecek

Son zamanlarda akıllı telefon sektöründe büyük ivme yakalayan şirket, yeni Vivo V23 Pro cihazını tanıtmaya hazırlanıyor. İşte detaylar.
Vivo V23 Pro, Redmi Note Serisi ile Büyük Rekabete Girecek

Akıllı telefon sektörü, bu yılda yaşadığımız sıkıntılara rağmen büyük atılımlar ve gelişmeler gördü. Sektöre yön veren şirketlerden olan Vivo, bu yıl fazla sayıda telefon geliştirip piyasaya sürdü. Bunlardan yenisinin Vivo V23 Pro serisi olacağı bilgilerde. Gelin önümüzdeki yıl tanıtılacak olan telefonun temel özelliklerine bir göz atalım.

Vivo V23 Pro, Süper Özellikler Getirmeye Hazırlanıyor

Google Play Console’da ortaya çıkan telefon, bize tasarımı hakkında ipuçları veriyor. AMOLED ekranı ve geniş bir çentiği taşıyan telefon, çift ön kamerasıyla güzel fotoğraf çekimleri için hizmet edecek. Ekranın ayrıca kavisli olduğunu ve parmak izi tarayıcısının yana baktığını da söyleyebiliriz.

Teknik özelliklere geldiğimizde liste V23 Pro’nun 1080×2376 piksel Full HD+ çözünürlüğe sahip olduğunu gösteriyor. Donanım konusunda telefon, Dimensity 1200 yonga seti ve 8 GB RAM ile büyük performans sunacak. Akıllı telefonun Android 11 işletim sistemi ile kutudan çıkacağı da bilgilerde.

Vivo V23 Pro

Kamera açısından telefonun güçlü 64 Megapiksel bir ana kamera ile geleceği raporlarda mevcut. Ek olarak, telefonun arkasının renk değiştiren cam malzemeden yapıldığı biliniyor. Akıllı telefonun Ocak 2022’nin ilk haftasında piyasaya sürüleceği bilgilerde. Telefona ait bildiğimiz özellikler şu anlık bu kadar.

Ayrıca bu telefonun görünümünün ve temel özelliklerinin yarın Çin’de piyasaya sürülecek olan Vivo S12 Pro ile aynı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.